alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'e ulaşım müjdesi! Yakında başlıyor

Videoyu Aç Eskişehir'e ulaşım müjdesi! Yakında başlıyor
A
a

Eskişehir halkının merakla beklediği yeni tramvay hatlarında deneme sürüşleri başlıyor!

Eskişehir son dakika haberi: Eskişehir'de kent içi ulaşıma büyük bir yatırım yaparak tramvay hattını Şehir Hastanesi üzerinden 75. Yıl Mahallesi'ne ve Opera üzerinden Kumlubel'e ulaştıran Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, çalışma tamamlanan hatlara enerji vererek deneme sürüşlerine başlıyor. 
Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre 7 Mayıs 2020 Perşembe günü Şehir Hastanesi-75. Yıl Mahallesi arası ile çalışmalar nedeniyle kapalı olan Opera-Yıldız arasındaki hatlara enerji verilecek ve deneme sürüşleri gerçekleştirilecek. Ayrıca aynı tarih itibariyle Opera-Şeker Fabrikası ve Otogar bağlantı hattında da deneme sürüşleri yapılacak. 
Vatandaşları ve sürücüleri hatlara enerji verileceği konusunda bilgilendiren Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, deneme sürüşlerinin eksiklerin tespiti için yapıldığını, belirlenen eksiklerin de mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanarak bu hatların hizmete başlayacağını belirttiler. Yetkililer ayrıca tramvay güzergahlarına araç bırakılmaması konusunda da vatandaşları uyardılar. 


 
1000
icon
Halis 6 Mayıs 2020 19:35

Her tramvay eskisehire azap oluyor ne mujdesi

5 0 Cevap Yaz
Mustafa 6 Mayıs 2020 17:19

İnşallah yeni hatlar bir an önce açılırda rahatlarız

0 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat