alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'e müjde! Uçuşlar başlıyor...

Videoyu Aç Eskişehir'e müjde! Uçuşlar başlıyor...
A
a

Eskişehir'e Brüksel'den direkt uçuşlar başlıyor. Corendon Airlines, 3 Temmuz itibariyle yaz sezonu boyunca Brüksel’den Eskişehir’e düzenleyeceği uçuşların programını açıkladı.

Eskişehir haberleri

Corendon Airlines, 3 Temmuz itibariyle yaz sezonu boyunca Brüksel’den Eskişehir’e düzenleyeceği uçuşların programını açıkladı.

Avrupa’daki Türklerin memleketlerine direkt seferler ile ulaşmasını kolaylaştırmak için Avrupa-Anadolu hatlarındaki uçuş sayılarını düzenli olarak arttıran Corendon, Eskişehir, Afyonkarahisar ve Emirdağlı Türk vatandaşlarının yoğun yaşadığı Belçika ve çevresindeki talebi göz önüne alarak bu hattı da uçuş programına ekledi.
Corendon Airlines CEO’su Yıldıray Karaer, pandemi sürecine rağmen Avrupa’dan memleketlerine seyahat etme özlemi duyan çok sayıda Türk vatandaşı olduğu için bu sezon düzenleyecekleri bu uçuşların yoğun ilgi gördüğünü açıkladı. Karaer, Corendon Airlines olarak Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’na ilk uçuşlarını 5 Ağustos 2009 tarihinde Boeing 737-300 tipi bir uçakla yaptıklarını, şimdi ise 3 Temmuz itibariyle Brüksel-Eskişehir hattına haftada 2 uçuş düzenleyerek yeniden başlayacaklarını açıkladı. “Amacımız, Brüksel’de base olan Boeing 737-800 tipi uçağımız ile yapacağımız bu uçuşlara yılın 12 ayı boyunca uçuş planını sürekli genişleterek devam etmek” şeklinde konuştu. Corendon Airlines, 27 Haziran itibarıyla Almanya, Hollanda, İsviçre ve Avusturya’dan Anadolu’nun 12 şehrine uçuşlara da başlayacak.

Biletlerini Corendon Airlines’dan alan yolculara rezervasyon esnekliği
Corendon Airlines ayrıca pandemi sürecinde bir yandan tatile özlem duyarken bir yandan da değişen gündem ve ülkelerin farklı uygulamaları sebebiyle rezervasyon yaparken endişe taşıyan misafirleri için esnek rezervasyon imkanı sağlayarak yolcularının biletlerine güvence veriyor. “Biletin Güvende” kampanyası ile yolcuların içleri rahat bir şekilde Corendon Airlines’dan rezervasyon yapabileceklerini anlatan Yıldıray Karaer, “Misafirlerimizin rahatı için bu süreçte tüm rezervasyonlarda ücretsiz tarih ve hat değişim imkanı sunuyoruz. Biletini 15 Temmuz 2020 tarihine kadar Corendon Airlines’dan alan yolcularımız, uçuş tarihlerine 7 gün kalana kadar tarih ve hat değişikliği talebinde bulunabilecekler. Tatil planlarına esneklik tanıyarak rezervasyona teşvik etmek amacıyla düzenlediğimiz bu kampanya, 2020 yaz sezonu süresince yani 31 Ekim 2020’ye kadar sürecek. Yolcularımız uçuşlarını 31 Ekim 2021 tarihine kadar erteleyebilecek ve biletlerini istedikleri destinasyona değiştirebilecekler” dedi.
Corendon Airlines’ın Brüksel-Eskişehir seferleri 39,99 eurodan başlayacak.
1000
icon
Ali veli 25 Haziran 2020 22:35

Korona var diye millet memleketinde gelmesin. Geçin Bi işleri.

0 0 Cevap Yaz
Anadolu gazetesi 25 Haziran 2020 22:29

Corendon un sahibi Emirdağ lı.

0 0 Cevap Yaz
Ilker 25 Haziran 2020 18:07

39 Euro'ya bilet ??? Ben Avrupa da yaşıyorum.. Eskişehirliyim Gidiş geliş toplam 350 eurodan ucuzu yok,olmazzzz.. Millet e gel gel çekiyorlar..

0 0 Cevap Yaz
Ali 25 Haziran 2020 16:09

Getirin virüsleri

1 0 Cevap Yaz
Dogrucu 25 Haziran 2020 14:43

Gel gel korona şu yurt dışı uçuşları açıldığı için yandık geçmiş olsun türkiye

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat