alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Eskişehir'e Meteoroloji'den uyarı!

Videoyu Aç Eskişehir'e Meteoroloji'den uyarı!
A
a

Eskişehir’de kuvvetli lodos ve fırtına bekleniyor. Meteoroloji fırtına nedeniyle Eskişehirli vatandaşları uyardı.

Eskişehir'de fırtına uyarısı

Meteoroloji’den alınan bilgiye göre Eskişehir’de kuvvetli lodos ve fırtına bekleniyor. Kuvvetli fırtınanın bugün öğlen saatlerinden itibaren etkisini artırması bekleniyor.

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nden alınan bilgilere göre:

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nden alınan bilgilere göre: Kuvvetli Lodos ve Fırtınanın Bölgemizde Etkili Olması Bekleniyor. 

Geçerlilik Süresi: 17.03.2018 12:00 - 19.03.2018 03:00 

Yapılan son analiz ve tahminlere göre; halen güney ve güneybatı (Kıble-Lodos) yönlerden esmekte olan rüzgarın, 17.03.2018 Cumartesi günü yarın öğle saatlerinden itibaren etkisini arttırarak kuvvetli (40-60 km/sa) ve zaman zaman fırtına (60-80 km/sa) şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın 19.03.2018 Pazartesi günü ilk saatlere kadar Bursa, Kütahya ve Bilecik illerinin geneli ile Eskişehir'in batı kesimlerinde (Eskişehir il merkezi ile İnönü, Seyitgazi, Han ilçelerinde) etkili olacağı beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
UYARI; Çatı Uçması, Ağaç ve Direk Devrilmesi, Ulaşımda Aksamalar ile Soba ve Baca Gazı Kaynaklı Zehirlenmeler, vb gibi oluşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın dikkatli olması gerekmektedir. 

1000
icon
musa 17 Mart 2018 12:11

yalan..fırtına olacak dediği günler günlük güneşlik oldu hep..

0 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat