alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir’e Meteoroloji’den bir sağanak uyarısı daha!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir’e Meteoroloji’den bir sağanak uyarısı daha!
A
a

Eskişehir için Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü'nün yaptığı tahminlere göre 26 Ağustos 2022 Cuma (bugün) Eskişehir’de gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir'de Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü'nün yaptığı tahminlere göre bugün (26 Ağustos Cuma) hava sıcaklığının en yüksek 28 derece ve en düşük 18 derece olması bekleniyor.
Meteoroloji 3. Bölge Genel Müdürlüğü'nün Eskişehir bölge için günlük hava durumu tahmin raporuna göre, Eskişehir ve Bilecik çevrelerinin öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde, Bursa ve Kütahya çevrelerinin ise aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olarak geçeceği; yağışların öğle saatlerinden sonra yerel olarak zaman zaman kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün öğle saatlerinden sonra Bursa, Kütahya ve Bilecik illeri geneli ile Eskişehir’in merkez dahil batı ilçelerinde (Seyitgazi, İnönü, Mihalgazi, Sarıcakaya) yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar beklendiğinden; meydana gelebilecek yıldırım, sel, su baskını, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgar ve yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

Eskişehir hava durumu

 • Odunpazarı: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 28 derece.
 • Çifteler: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 29 derece.
 • Mahmudiye: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 28 derece.
 • Sivrihisar: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 29 derece.
 • Alpu: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 29 derece.
 • İnönü: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 25 derece.
 • Mihalıççık: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 25 derece.
 • Sarıcakaya: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 33 derece.
 • Seyitgazi: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 27 derece.
 • Günyüzü: Parçalı ve çok bulutlu, 32 derece.
 • Beylikova: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 30 derece.
 • Han: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 26 derece.
 • Tepebaşı: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 28 derece.
 • Mihalgazi: Parçalı çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra ve bu akşam ilk saatlerde zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 33 derece.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat