alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'e flaş uyarı: Yarından itibaren

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'e flaş uyarı: Yarından itibaren
A
a

Meteoroloji’den yapılan uyarılara göre Eskişehir’in de içerisinde bulunduğu bölge genelinde hava sıcaklıkları pazartesi gününden itibaren azalıyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Meteoroloji’den yapılan uyarılara göre Eskişehir’in de içerisinde bulunduğu bölge genelinde hava sıcaklıkları pazartesi gününden itibaren azalıyor.
Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi tarafından Eskişehir’in de içerisinde bulunduğu bölge genelinde hava sıcaklıklarının hafta başından itibaren azalacağını belirten bir açıklama yapıldı. Açıklamada, mevsim normallerinin 6 ile 10 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının pazartesiden cumartesi gününe kadar azalarak mevsim normallerinin 4 ile 9 derece altında seyredeceği belirtildi. Ayrıca rüzgarın kuzeyli yönlerden hafif, zaman zaman da orta kuvvette eseceğinin tahmin edildiği kaydedildi. Açıklamada, ani sıcaklık değişimleri ve kuvvetli meteorolojik hadiseler ile ilgili Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı hava tahmin raporları ve meteorolojik uyarıların dikkatle takip edilmesinin önemine dikkat çekildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat