alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'e bir başarı daha!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'e bir başarı daha!
A
a

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Yüksek İstişare Kurulu Genel Sekreteri Tezcan Karakuş yılın başarılı ekonomisti seçildi. 

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Yüksek İstişare Kurulu Genel Sekreteri Tezcan Karakuş yılın başarılı ekonomisti seçildi. 
Eskişehirli iş insanı Tezcan Karakuş Ekonomize Dergisi’nin düzenlediği 14. Türkiye’nin En’leri ödüllerinde Yılın Başarılı Ekonomisti ödülünü Eskişehir’e kazandırdı.  Karakuş, Kamu ile Sivil Toplum örgütleri arasında sağladığı iş birliği nedeniyle ödüle layık görüldü
14’üncüsü düzenlenen “Türkiye’nin Enleri Zirvesi”, İstanbul’un En Gözde Etkinlik ve Yaşam Parkı LifePark İstanbul’da 24 Ağustos’ta gerçekleşti. 
Ödül töreninde, “Yeşil Türkiye” mottosu ile başlatılan “Türkiye’nin En’leri” ormanı sosyal sorumluluk projesi kapsamında ödül alan her marka adına 100 fidan dikilecek.
Koşullar ne olursa olsun istihdama, üretime, yatırıma, kalkınmaya ara vermeyen, yaşamı durdurmayan ‘kahramanların’ ödüllerini aldığı törene; iş, ekonomi, siyaset, cemiyet ve medya dünyasından seçkin isimler katıldı.
Tezcan Karakuş, ödüle layık görülmekten onur duyduğunu söyledi. Karakuş  “Bana desteğini esirgemeyen sevgili TÜGİK ailesi ve ödüle layık gören Ekonomize Dergisi’ne çok teşekkür ederim” dedi.
Ariman web reklam 2
1000
icon
Bir vatandaş 27 Ağustos 2021 15:09

Bir de var mı Eskişehir e ve Eskişehir halkına bir faydaları ondan bahsedin biraz.

1 5 Cevap Yaz
Ali 27 Ağustos 2021 14:01

İşçi içinde haber yapın hangi şartlarda nasıl çalışıyorlar yaptıkları işin karşılığında aldıkları paralar yetiyormu diye zenginin peşinden koşmayın halkın sesine kulak verin

0 7 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat