alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'den yüreğinizi sıkıştıracak fotoğraflar...

Videoyu Aç Eskişehir'den yüreğinizi sıkıştıracak fotoğraflar...
A
a

Eskişehir’de, 8 metrelik apartman boşluğuna düşen yavru kediyi, bir insanın zor sığabildiği daracık yerden kahraman itfaiyeci çıkardı

Eskişehir haberi: Eskişehir’de, 8 metrelik apartman boşluğuna düşen yavru kediyi, bir insanın zor sığabildiği daracık yerden kahraman itfaiyeci çıkardı.
Edinilen bilgiye göre; olay Şirintepe Mahallesi Kolej Sokak'ta yaşandı. Öğle saatlerinde vatandaşlar, 110 İtfaiye hattını arayarak, iki apartmanın kesiştiği boşluğa bir yavru kedinin düştüğü ihbarında bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, yavru kedinin bir insanın zor sığabildiği ve yaklaşık 8 metre derinlikteki boşluğa düştüğünü gördü.
Ardından çalışmalara başlayan itfaiye ekiplerinden Mehmet Yalçınöz, merdiven yardımıyla aşağı inerek yavru kedinin yanına ulaşmaya çalıştı. Ancak dar bir boğazdan geçmek zorunda olan itfaiye çalışanı, zor da olsa yavru kedinin yanına vardı. Bu esnada korkan kedi panikledi. Kediyi bir müddet sonra sakinleştiren itfaiye personeli Yalçınöz, minik yavruyla birlikte apartman boşluğundan çıkmayı başardı. Ayrıca, itfaiyecinin 8 metre derinlikteki amansız mücadelesi civardaki vatandaşların cep telefonlarına yansıdı.
Öte yandan, kurtarılan yavru kedi apartman sakinlerine teslim edilirken, minik kedinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 
1000
icon
umutt 22 Mayıs 2020 00:28

helal olsun

0 0 Cevap Yaz
Ömer 18 Mayıs 2020 10:12

Allah razı olsun

0 0 Cevap Yaz
Betül 17 Mayıs 2020 17:33

HELAL OLSUN BE👏👏

1 2 Cevap Yaz
Helal olsun 17 Mayıs 2020 11:46

Kahraman denince illa ki süpermen veya batman aklınıza gelmesin. İtfaiyeci abilerimiz ve kardeşlerimizde birer potansiyel kahramanlardır. Allah hepsini görevinde başarılı eylesin, herhangi kazalardan ve belalardan korusun. Kutsal olan bu mesleğin şüphesiz en gurur verici tarafı bir canı kurtarmaktır. Tüm itfaiye teşkilatına başarılarının devamını dilerim..

5 22 Cevap Yaz
Nimet

Allah yardımcınız olsun..

0 2
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat