alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'den o isim de ayrıldığını açıkladı! İstifa depremi...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç  Eskişehir'den o isim de ayrıldığını açıkladı! İstifa depremi...
A
a

Memleket Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Gaye Usluer, Memleket Partisi’nden istifa etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir eski Milletvekili Gaye Usluer, Memleket Partisi’nden istifa etti.
25 ve 26 dönem Eskişehir Milletvekili,Memleket Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Gaye Usluer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Memleket Partisi'nden istifa ettiğini bildirdi.

Sosyal medya hesabından istifasını duyuran Usluer, şu ifadelere yer verdi: “Gün küçük olsun bizim olsun zamanı değil. Ya kazanılacak, ya da kazanılacak bir seçim sürecinin içindeyiz. Aksi düşünülemez, düşünülmemeli. Ülkemiz için köprüden önce son çıkış gibi görünen, alternatifi ya da aksini düşünmek bile istemeyeceğim sürece, isteyerek ya da istemeyerek olumsuz katkıda bulunuyor olmak en büyük endişem. Bu duygu ve düşüncelerle Memleket Partisinden istifa ettiğimi bilgilerinize sunuyorum. Süreçte ki yol arkadaşlarıma tek, tek teşekkür ediyorum. Aydınlık bir Türkiye, çocuklarımız için aydınlık ve huzurlu bir gelecek dileklerimle saygılar sunarım.”

 

1000
icon
İyi kötü 20 Haziran 2022 20:47

Doğru söylemiş, şu siyasi ortamda küçük olsun bizim olsun mantığında parti kurmak olmaz. Olsa olsa önümüzdeki seçimlerde oyları bölmekten başka bir işe yaramaz. Baraj yüzde yedi, barajı geçemeyeceğine göre, barajı geçebilen bir partiyle yola devam etmeli. Yani ikide bir 12 EYLÜL 1980 darbesinin ürünü olan seçim barajı sisteminde niye ısrar ederler, orasıda ayrı bir saçmalık.

1 2 Cevap Yaz
mert 20 Haziran 2022 19:49

Aferin sana Gaye hn en doğrusunu yaptınız

1 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat