alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'den o isim AK Parti MKYK'da! Flaş haber!

Videoyu Aç Eskişehir'den o isim AK Parti MKYK'da! Flaş haber!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olan Burhan Sakallı, bugün gerçekleştirilen AK Parti Kongresi'nde, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu kadrosuna girdi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti'den Odunpazarı Belediye Başkanlığı yapan ve 2019 Yerel Seçimlerinde Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olan Burhan Sakallı, bugün gerçekleştirilen AK Parti Kongresi'nde, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu kadrosunda yer aldı.

BURHAN SAKALLI KİMDİR?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: 75 KİŞİLİK BİR MKYK İLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bugün yapacağımız tüzük tadilatıyla 50 kişilik bir MKYK değil, şimdi 75 kişilik bir Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) ile yola devam edeceğiz. Ayrıca, yedek diye bir ifade var. O da 35 kişi ama onlar yedek olarak kalmayacak. Onlar da aynen 35 kişi ile beraber çalışacaklar asıl üyeler gibi” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre konuşmasının öncesinde dışarda bekleyen partililere seslendi. Erdoğan, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“Sizleri böyle anlamlı bir buluşmada özellikle de kar yağışının tüm mikropları temizlediği bir anlamlı buluşmada en kalbi duygularla selamlıyorum. Biraz sonra 7. Olağan Büyük Kongremizi yapacağız. Hamdolsun şu ana kadar kurulduğumuzdan bu yana son olarak üye kayıtlarını istediğimde üye kayıt sayımız 13 milyon 500 bine ulaştı. Bırakın Türkiye’yi dünyada böyle bir siyasi parti yok. Hamdolsun 1 milyonu aşkın genç üyesiyle yaklaşık 5 milyonu aşkın kadın üyesiyle ve bunun dışında da ana kademe üyesiyle dünyada bir başkası yok. Türkiye’de zaten yok. Ve artık önümüzde 2023 var. 2023’e hazır mıyız? Bugün yapacağımız tüzük tadilatıyla 50 kişilik bir MKYK değil, şimdi 75 kişilik bir MKYK ile yola devam edeceğiz. Ayrıca, yedek diye bir ifade var. O da 35 kişi ama onlar yedek olarak kalmayacak. Onlar da aynen 35 kişi ile beraber çalışacaklar asıl üyeler gibi.”

 
Kaynak : AnadoluGazetesi.com
Ariman web reklam 2
1000
icon
Vatandaş 24 Mart 2021 21:15

Burhan sakallı bey Eskişehir belediye seçimlerinde seçilmiş olsaydı Eskişehir uçuşa geçerdi şimdi ise büyük bir köyden farkımız Yok

0 0 Cevap Yaz
Es-es 24 Mart 2021 20:08

Başarılar Burhan bey Eskişehir kıymetinizi bilemedi

5 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat