alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'den Mansur Yavaş'a ziyaret

Videoyu Aç Eskişehir'den Mansur Yavaş'a ziyaret
A
a

​CHP Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve Meclis üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti. Eskişehir’den övgüyle söz eden Yavaş, Eskişehir’i ve belediyelerin gerçekleştirdiği projeleri yakından takip ettiğine vurgu yaptı. Ziyarette DSP Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum'un da olması dikkat çekti

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri, CHP’li Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Eskişehir İl Başkanı ile Demokratik Sol Parti Mihalıççık Belediye Başkanı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti.

Mansur Yavaş ve ekibine Eskişehirli Başkan ve Meclis üyeleri adına başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Ankaralılar size güvendi ve sizi Büyükşehir Belediye Başkanı seçtiler. Ankara’yı sosyal belediyecilik anlayışı ile yöneteceğinizden büyük mutluluk duyuyoruz. Size ve ekibinize güvenimiz sonsuz. Hayata geçireceğiniz başarılı şehircilik çalışmaları ile hem Ankara hem de Türkiye kazanacak” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise “Hizmetleri ve büyük projeleri ile Türkiye’ye örnek olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı, Odunpazarı, Seyitgazi, Mahmudiye, Alpu, Han ve Mihalıççık Belediye Başkanları ve meclis üyelerini Ankara’da ağırlamaktan onur duydum. Komşu ilimiz Eskişehir’i yakından takip ediyoruz. Birlikte çok daha başarılı projelere imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.
 
1000
icon
Adnan 14 Mayıs 2019 10:02

ankara polatlıya kadar metro yapsın. eskişehirde sivrihisara kadar tramvay yapsın. şehirler birleşsin

1 3 Cevap Yaz
Uysal 14 Mayıs 2019 10:00

sayın haydar çorumun orada olması hiç dikkat çekici değil. haydar çorum her ne kadar dsp den kazansada chp adayı idi iyi partiye karşı bir hamle idi.

2 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat