alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Eskişehir'deki seyyarların peşine düşecekler

Videoyu Aç Eskişehir'deki seyyarların peşine düşecekler
A
a

Eskişehir Emlakçılar Dayanışma Derneği üyeleri, yaptıkları toplantının ardından seyyar emlakçıların peşine düşeceklerini açıkladılar. 

Eskişehir Emlakçılar Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Büyükarslan, Yönetim Kurulu ve üyelerle birlikte bir toplantı düzenledi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Başkan Büyükarslan, sektör içerisinde yaşanan birçok sıkıntının görüşüldüğünü belirtti.

Belirlenen sorunların çözüme ulaşabilmesi adına gerekli adımların atılacağını aktaran Başkan Büyükarslan, sektörün ortak sorununun 'Seyyar Emlakçılık' olduğunu vurguladı. Bu kişilerin hem ev sahiplerinin hem de ev sahibi olmak isteyen vatandaşların umutlarını çaldığını ifade eden Başkan Büyükarslan, emlak sektörüne zarar veren kişilerin belirlenerek yetkili makamlara iletileceğini ve bu konuda bir görüş birliğinin oluştuğunu sözlerine ekledi. Konunun takibi için bir de çağrıda bulunan Başkan Büyükarslan, "Buradan tüm emlak sektörüyle uğraşan ve yıllarını bu sektöre adayan firmaların bu konuya destek olmasını bekliyoruz. Konuyu takip etmeleri adına 'Seyyar Emlakçılık' yapan ve emlak sektöründe 'Ayakçı' diye tabir edilen kişilerin belirlenmesi için yapılacak çalışmada isimlerini dernek yönetimine ulaştırmalarını rica ediyoruz. Soruna sessiz kalmamak adına tüm Eskişehir emlakçılarının bir araya gelmesini istiyoruz" dedi.

Eskişehir'deki seyyarların peşine düşecekler
 
1000
icon
Peyami 28 Temmuz 2018 21:18

Ucaza çalışan dürüst ayakcıları tenzi edin, zira eşek yükü gibi para istiyorsunuz sözde vergi ödeyen vergi levhalı emlakcılar.sanki üretim yapıyorlar maliyetleri var, kanunla bunların geliri toplam yüzde bir yapılsın kimse işlerine karışmaz

0 3 Cevap Yaz
metin 28 Temmuz 2018 18:43

seyyar emlakçı arıyorsanız çay ocaklarını dolaşın müşteri gibi gidin

2 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat