alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'deki özel yürüyüşe katılmak için son gün 20 Ekim

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'deki özel yürüyüşe katılmak için son gün 20 Ekim
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Cumhuriyetimizin 99'uncu yılı onuruna gerçekleştirilecek olan, “Doğadan Şehre Cumhuriyet Yürüyüşü” kayıt başvuruları 20 Ekim’de tamamlanacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel düzenlediği birbirinden güzel etkinliklerle bayram coşkusunu yaşatacak.Etkinlikler kapsamında Büyükşehir BelediyesiGençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından 23 Ekim’de gerçekleştirilecek, “Doğadan Şehre Cumhuriyet Yürüyüşü”için kayıt başvuruları 20 Ekim’de sona eriyor. 12 Ekim’de başlayan ve 20 Ekim’de tamamlanacak olan kayıtlarda online başvurular www.eskisehir.bel.tr/sporkayit adresinden gerçekleştiriliyor.
Vatandaşlar ayrıca kayıt ve etkinliklerle ilgili Gültepe Mahallesi’ndeki Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi’nin 0222 502 2391, Şirintepe Spor Merkezi’nin 0222 335 9507, Kanlıkavak Osmangazi Spor Sahası’nın 0222 224 1410 ve Sütlüce Mahallesi’nde bulunan Şehit Tarkan Karaca Spor Merkezi’nin 0222 502 8976 numaralı telefonlarından bilgi alabilecekler.

14 yaş ve üzeri katılımcıların başvurabildiği yürüyüş için 23 Ekim saat 11.00’de Atatürk Bulvarı Migros önünde toplanılacak. Buradan katılımcıları bekleyen araçlarla Karabayır Bağları’nda bulunan yürüyüş noktasına geçilecek. Vatandaşlar Karabayır Bağları’nda belirlenen güzergâhlardan yürüyerek Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’na ulaşacaklar. Kumanya dağıtımının da yapılacağı yürüyüş sonunda Sazova Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilecek etkinliklere de katılacak olan vatandaşlar, unutamayacakları spor ve eğlence dolu bir gün geçirecekler.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat