alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'deki katliamda 9 kişi daha gözaltında, eski ortak da...

Videoyu Aç Eskişehir'deki katliamda 9 kişi daha gözaltında, eski ortak da...
A
a

Eskişehir'de İlkay Tokkal, Emel Tokkal ve 4 yaşındaki çocukları Ali Doruk Tokkal’ın bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili 9 kişi gözaltına alındı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir haberi: Eskişehir'de İlkay Tokkal, Emel Tokkal ve 4 yaşındaki çocukları Ali Doruk Tokkal’ın evlerinde bıçaklanarak vahşice öldürülmesiyle ilgili 9 kişi daha gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında İlkay Tokkal'ın eski ortağının da bulunduğu öğrenildi.

Eskişehir'de 3 kişilik ailenin evlerinde ölü bulunmasına ilişkin gözaltına alınan 13 şüpheliden 9'u adliyeye sevk edildi. İlkay ve Emel Tokkal çifti ile 4 yaşındaki çocukları Doruk'un cansız bedenlerinin bulunmasıyla ilgili soruşturma kapsamında 13 zanlının emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Aralarında İlkay Tokkal'ın ilk eşinden olan oğlunun da bulunduğu 4 şüpheli, ifadeleri alınarak serbest bırakıldı. Cep telefonu tamiri ve satışı yapan İlkay Tokkal'ın, katil zanlısı olduğu iddia edilen eski ortağı Mehmet Şerif B. (33) ve bu kişinin eşinin de aralarında bulunduğu diğer 9 zanlı ise adliyeye getirildi.

Odunpazarı ilçesi Deliklitaş Mahallesi'ndeki apartmanın 5'inci katında 16 Şubat'ta İlkay (42) ve Emel Tokkal (41) çifti ile çocukları Doruk'un cansız bedenleri bulunmuştu. Bıçaklanarak yaşamını yitirdiği belirlenen aile üyelerinin ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesince özel ekipler oluşturulmuştu. Çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen, ailenin yakınları ve komşularının ifadelerine başvuran ekipler, 13 şüpheliyi gözaltına almıştı.

Arıman masaustu reklami
1000
icon
Davut 21 Şubat 2021 16:13

Düzensiz göçün sonuçları.Defolup gitsinler.

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat