alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir’deki hırsızların yöntemi şaşırttı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir’deki hırsızların yöntemi şaşırttı
A
a

Eskişehir'de bir apartmanın kapı otomatını şase ettirerek açmaya çalışan yüzü kar maskeli iki şahıs, güvenlik kameralarını fark ettikten sonra olay yerinden uzaklaşırken iddiaya göre aynı gece farklı binalara da aynı yöntemle girildi.   

Sütiş Eskişehir
Geçtiğimiz günlerde Tepebaşı ilçesi Şirintepe Mahallesi'nde bulunan bir apartmana yüzü kar maskeli iki kişi tarafından ilginç bir yöntemle girilmeye çalışıldı. Sabaha karşı olan girişimde, iki şahıs apartmanın önüne gelerek önce etrafı kontrol ediyor. Bir şahıs etrafı kolaçan etmeye devam ederek, diğer şahıs ise kapı otomatını iddiaya göre şase yaptırarak kilidi açmaya çalışıyor. Bir süre uğraş veren yüzü maskeli iki şahıs, güvenlik kamerasını fark ettikten sonra olay yerinden uzaklaşıyor. O anlar ise saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kayıt altına alındı. 
Girişimin olduğu apartmanın yöneticisi Cengiz Öztürk, aynı gece başka apartmanlara girildiğini iddia ederken, "Sabaha karşı saat 4 gibi gelip kapı şifresini yerinde sökmüşler. Kildin arkasından saşe yaptırıp kapıyı açacakları zaman kamerayı fark ediyolar. Daha sonra olay yerinden kaçmışlar. Sokakta aynı gece 2 apartmanda aynı şekilde girmişler ama onlarda güvenlik kamerası yok" dedi. 
                                    
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat