alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'deki bu ev vatandaşları çaresiz bıraktı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'deki bu ev vatandaşları çaresiz bıraktı!
A
a

Eskişehir’de Şirintepe Mahallesi’nde bulunan bir evde uyuşturucu madde kullanıldığını iddia eden vatandaşlar duruma isyan ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de Şirintepe Mahallesi’nde bulunan bir evde uyuşturucu madde kullanıldığını iddia eden vatandaşlar duruma isyan ediyor.
Alınan bilgiye göre, Şirintepe Mahallesi Özbay Sokak üzerinde bulunan tek katlı ev kimliği belirsiz kişilerce kullanılanıyor. Gece saatlerinde sokağın güvensiz olduğunu belirten mahalle sakinleri ise evin için uyuşturucu madde kullanılmasına yarayan malzemelerin olduğunu belirtti. Bazı sokak sakinleri ise evin içine girerek olayı fotoğrafladı. Mahalle sakinleri yetkililerin, eve çözüm bulmasını ve kapatmasını istiyor.

 
1000
icon
Vatandaş 4 Haziran 2022 12:40

Milletin evini topluma hedef göstermeyin kardeşim niyetiniz ne burada gözünüz mü var ayıp ayıp.

5 3 Cevap Yaz
Has vatandaş

Herşeye karışma

0 0
Arda

Suanki halini görsen yada cidden orda komşu olsan böyle konusamazsin

0 0
RB 3 Haziran 2022 18:52

İçişleri bakanının söylediği gibi bu evleri gece yıkacaksın, mahkeme arkasından gelsin. Milletin canına malına tehdit olan ve sahibinin ilgilenmediği bu evleri gerekirse sahiplerinden alıp hazineye devredeceksin. Demek ki ihtiyacı yok bu kişilerin. Falanca evde tinerci var diye ihbar yapıyosun, polis bile gelmeye tenezül etmiyor. Sonra ikinci üçüncü arama derken zoraki gelen polis birde bize trip atıyo. Benle ne alakası var burdaki tinercinin, söyleyin belediye yıksın burayı ya deyip gidiyor.

2 5 Cevap Yaz
Damdan düşenin halini 3 Haziran 2022 18:40

Alanönüde aynıı bunun gibi terk edilen, sahibinin ilgilenmemesi yüzünden tinercilerin mekânı haline gelen tarihi ahşap bir binayı bizler defalarca şikayet etmemize rağmen hiçbir yetkili çözüm bulmadı. Sonunda ev aylar önce çatır çatır yandı. Hemde kışın buz gibi soğuğunda gece saat ikide. Ölümden döndük, ayazlarda donduk. Evin yarısı yandı yarısı sağlam, yıkılma tehlikesi var ama yine bizi kaale alan yok. Odunpazarı belediyesi kurul kararı diye bir laf attı ortaya, kurul karar versin yıkarız dedi. Öylece kaldı. Üstelik evin sahibi tepebaşı belediyesinde bürokrat olunca, daha yıkmayı bırak bir çivi bile sökmediler evden. İlla ki birilerinin canı yansın diye bekliyorlar. Bu ahşap ev yüzünden herkes huzursuz. Bir gün ya bir arabanın, yada bir çocuğun kadının üzerine göçecek.

3 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat