alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de yürek sızlatan görüntü: Tek ayağı ile...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de yürek sızlatan görüntü: Tek ayağı ile...
A
a

Eskişehir’de 15 yaşındaki gencin tek atağının engelli olması ve koltuk değnekleri ile zar zor iteleyerek götürdüğü aracıyla geri dönüşüm toplaması görenlerin yüreklerini sızlattı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de 15 yaşındaki gencin tek atağının engelli olması ve koltuk değnekleri ile zar zor iteleyerek götürdüğü aracıyla geri dönüşüm toplaması görenlerin yüreklerini sızlattı.
Eskişehir’de Odunpazarı Bölgesinde bulunan Küçük Sanayi Sitesinde fotoğraf karelerine giren 15 yaşındaki Suriyeli bir genci görenler hem şaşırdı hem de üzüldü. İki koltuk değneği ve sakata ayağıyla zar zor ittirdiği bebek arabasıyla geri dönüşüm toplamaya çalışan genç özellikle Ramazan ayında yürekleri sızlattı. Zorlukla ittirdiği aracına doldurduğu hurdaları satarak günde 50 lira kazandığı öğrenilen gencin ayağının doğuştan engelli olduğu öğrenildi. Anne babası ve 5 kardeşi ile 5 yıl önce Suriye’den kaçarak, Eskişehir’e gelen 15 yaşındaki genç kendisini ‘Engin’ adıyla tanıtıyor. Sanayi esnafının da Engin olarak seslendiği gence esnaf da zaman zaman yardım ediyor.
1000
icon
kıllanan adam 6 Nisan 2022 14:16

Aynı gençten Sivrihisar caddesinde gezen 2 3 tane daha var,hangisi doğru hangisi yalan belli değil

0 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat