alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de yol çalışması uyarısı: Trafiğe kapanacak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de yol çalışması uyarısı: Trafiğe kapanacak!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı süren Söğütönü-Keskin yolunda çalışmalar devam ederken, yetkililer 24 Ekim 2022 Pazartesi günü itibariyle yolda yapılacak düzenleme nedeniyle sürücüleri uyardı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı süren Söğütönü-Keskin yolunda çalışmalar devam ederken, yetkililer 24 Ekim 2022 Pazartesi günü itibariyle yolda yapılacak düzenleme nedeniyle sürücüleri uyardı.
Sorunsuz bir üst yapı için yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Söğütönü-Keskin yolunda yol genişletme çalışmalarına devam ediyor.
24 Ekim Pazartesi günü yapılacak düzenleme ile ilgili uyarıda bulunan yetkililer, “Kıymetli hemşehrilerimiz Aşağı Söğütönü Mahallesi'nde gerçekleştirdiğimiz yol genişletme çalışmaları kapsamında Söğütönü-Keskin yolunda, 24 Ekim 2022 Pazartesi günü itibariyle düzenleme yapılacaktır. Düzenleme kapsamında Keskin yolunun 1500. bulvar ile 1594. sokak arasında kalan istikamette asfalt çalışmaları devam edecek olup, bu bölge araç trafiğine kapatılacaktır. Sürücülerimiz ayrı bir güzergah yerine 1594. sokak ile 1500. bulvar arasında kalan ve yapımı tamamlanan şehir merkezi yönünü tek şerit olarak gidiş-dönüş şeklinde kullanabileceklerdir.” dediler.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat