alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de yapılacak zam belli oldu, imzalar bugün atıldı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de yapılacak zam belli oldu, imzalar bugün atıldı!
A
a

ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım Sanayi ve Ticaret AŞ ile Demiryol-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşen imza töreninde taraflar, sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olmasını diledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ESTRAM ve Demiryol-İş Sendikası arasında gerçekleştirilen imza törenine Eskişehir Büyükşehir Belediyesini temsilen İbrahim Arslan, ESTRAM Genel Müdürü Hakan Murat Bayındır, ESTRAM Şirket Avukatı Barış Sütkan, Demiryol-İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ramazan Uysal, 2. Başkanı ve Şube Sekreteri Mehmet Kurt, Mali Sekreter Devrim Şanlı ve işçi temsilcileri katıldı.
2 yıllık yapılan toplu iş sözleşmesi ile ESTRAM bünyesinde çalışan personele Birinci altı ay için 400 TL seyyanen, ikinci ve üçüncü altı ay için % 9, dördüncü altı aylık dönem için ise % 8 zam verildi. Taraflar, işçilerin diğer sosyal haklarında yapılacak zamlar konusunda da anlaştılar.
Kanuni ölçülerde tüm yetkilerin kullanılarak ve bütçe imkânları dâhilinde herkesi mutlu edecek bir sözleşme imzaladıklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, imzalanan sözleşmenin tüm personele hayırlı olmasını diledi.
Ariman web reklam 2
1000
icon
Vatandaş 9 Ekim 2021 20:54

Zamlar yolda galiba belediye harcamaları artmış sanırım

0 1 Cevap Yaz
t.m 9 Ekim 2021 02:17

seyyanen güzel yüzdede azcık daha zam iyi olurdu.hayırlı olsun.

1 0 Cevap Yaz
Bence 8 Ekim 2021 17:18

Yılbaşı geliyor, ufaktan ulaşımada bir zam yapılır herhalde. Artık 5 mi olur 6 mı olur? Olur bişeyler galiba

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat