alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de yağış felaketi! Apartman duvarı çöktü...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de yağış felaketi! Apartman duvarı çöktü...
A
a

Eskişehir’de öğleden sonra başlayan şiddetli yağışla birlikte bir apartmanın istinat duvarı çökerken, bodrum katında bulunan evi su bastı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de öğleden sonra başlayan şiddetli yağışla birlikte bir apartmanın istinat duvarı çökerken, bodrum katında bulunan evi su bastı.
Emek mahallesinde bulunan bir apartmanın istinat duvarı, yoğun sel suları nedeniyle çöktü. Yüksek kesimlerden akan sel suları apartmanın bodrum katında bulunan eve doldu. Mutfak ve oturma odasında bulunan eşyalar, suya batarak zarar gördü. Zor anlar yaşayan ev sahipleri kendi imkânlarıyla suları temizlemeye çalıştı. Apartmanın önünde bulunan bahçe içerisindeki ekili mahsuller ise su altında kaldı.

“Çocuk içeride yatıyordu, onu çıkardım içeriyi su basar diye”
Duvarın yıkılması sonucunda evini su basan vatandaş, zor anlar yaşadıklarını ifade ederek, “Su gelmesin diye sağı solu toparlamıştım, dışarıdan sel geliyordu. Sonra duvar yıkıldı. Duvar yıkılır yıkılmaz kendimi duvarın üzerine attım. Ondan sonra zaten bir şey yapamadık. Çocuk içeride yatıyordu, onu çıkardım içeriyi su basar diye. Zaten içeri girdi sel” şeklinde konuştu.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
Ömer 21 Haziran 2021 19:23

Kazım başkan çoğu logarlar tıkalı temizlenmiyor. Çoğu yer göl oldu alt yapıya önem ver

0 7 Cevap Yaz
Hakan

Kazım başkanın işi değil o iş. Eski yani büyüksehir yapacak o isleri

1 2
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat