alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de vicdansızlık böyle görüntülendi: Ölüme terk etti!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de vicdansızlık böyle görüntülendi: Ölüme terk etti!
A
a

Eskişehir’de bir aracın çarpması sonrasında yaralanan ve sürücünün bacağından tutularak yol kenarına çekerek ölüme terk ettiği köpek, hayvanseverler tarafından dakikalarla yarışarak veteriner kliniğine yetiştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de Organize Sanayi Bölgesi 3’üncü Caddesinde beyaz renkte Şahin marka bir araç yolun karşısına geçmeye çalışan köpeğe çarptı. Çarpma sonrasında arkasından gelen araçlar da durdu. Bir süre kafasından kan akan köpeğe bakan sürücü, ardından arka bacağından tutarak sürükleyip yol kenarına ölüme terk etti ve olay yerinden uzaklaştı. Yaşanan kaza ve sonrası ise an ve an görüntülere yansıdı. Köpeğe aracın çarptığı ve ölüm terk edildiğini öğrenen hayvansever Nesrin Çiçek ve arkadaşı, belirtilen adrese geldi. Burada köpeğin fazla kan kaybının olduğunu gören Çiçek, arabasına alarak şehir merkezinde bulunan bir veteriner kliniğine getirdi. Ameliyata alınan köpekte kırıkların olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

“Kısa bir sürede kliniğe getirmeyi başardık”
Yaşanan olayı anlatan Hayvanları Koruma Yaşam Haklarını Savunma ve Yardımlaşma Derneği (Mancahane) Başkanı Nesrin Çiçek, “Organize Sanayi Bölgesinde yolun karşısına geçmek isteyen Şahin marka araç köpeğe çarpmış. Plakasını tespit ettik. Sürücü aşağıya iniyor. Köpeğin yaralandığını görüyor. Ayağından tutup kenara atıyor. Bir gönüllü aradı. Olay yerine gittik. Bakım evini arasaydık, kanama çok yüksekti ölebilirdi. Vakit kaybetmek istemedik. Yaklaşık 8 dakika içinde kliniğe ulaştık. Şuan iç kanama riski var. Kafadan darbe aldığı için çok fazla kan kaybetti. Hayati tehlikesi var” dedi.
Ariman web reklam 2
1000
icon
Vatandaş 10 Eylül 2021 09:01

Çocuklar, kadınlar, yaşlılar işkence g9rüyor kaçırılıyor neler yaşıyor insan için bukadar uzun uzun haber yapıyormusunuz acaba?

1 0 Cevap Yaz
DKC 9 Eylül 2021 11:53

Aahh ahhh.. Ne geliyorsa hayvanların başına geliyor. Şu dünyada hayvan olmakta zor. Yazık kim bilir nasıl ızdırap çekti. Ağzı var dili var ama şuram ağrıyor, buram sızlıyor, acıyor diyemiyor. Acıktım susadım diyemiyor ve başına gelen çok üzücü bir durum. İnşallah iyileşir.. İyileşirde özgürce koşmaya, yürümeye devam eder. İnşallah bir sahipleneni olur

1 2 Cevap Yaz
Mecit 9 Eylül 2021 11:46

Senin ben olmayan vicdanınıda, tenekeden bozma yürüyen tabutunuda, seninde....

1 2 Cevap Yaz
Bence 9 Eylül 2021 11:44

Ben bu sürücünün yaptığını çocukluğuna veriyorum ama bilin bakalım ne çocukluğuna

1 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat