alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de vakalar patladı çünkü...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de vakalar patladı çünkü...
A
a

Eskişehir’de vaka sayıları her geçen gün artıyor. Geçen hafta 100 binde 524,85 olan vaka sayısı bu hafta 100 binde 605,85 olarak açıklandı. Vaka sayılarının artışıyla ilgili konuşan vatandaşlar, artışı tedbirsizliğe bağladı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de vaka sayıları her geçen gün artıyor. Geçen hafta 100 binde 524,85 olan vaka sayısı bu hafta 100 binde 605,85 olarak açıklandı. Vaka sayılarının artışıyla ilgili konuşan vatandaşlar, artışı tedbirsizliğe bağladı.
İlimizde koronavirüs vaka sayılarında artış yaşanmaya devam ediyor. Vaka sayılarının azalması için getirilen kısıtlamalar da işe yaramadı. Geçen hafta 100 binde 524,85 olan vaka sayısı bu hafta 100 binde 605,85 olarak açıklandı. Vaka sayılarını değerlendiren vatandaşlar, “Kesin kapanma olmadan bu iş olmaz” dedi.

TEDBİRLER YETERSİZ
Veli Keskin: “Vatandaşı görüyorsunuz. Herkes işi de olsa olmasa da çıkıyor. Alınan tedbirler de yetersiz. Hiçbir şey olmaz. Bayram tatilini 10 güne çıkartırlar. Herkes 10 gün evinde oturur. Ama bakıyorsunuz otobüslerde, sokaklarda dolu. Kesin kapanma olmadan bu iş olmaz.”

BAŞTAN ALINMALIYDI
Yusuf Göktepe: “Artışlar tedbirsizlikten dolayı. Ama ben koronaya inanmayanlardanım. Mutlaka hastalık var ama bu gribin bir çeşidi. Bunun pandemi olmadığını söyleyen doktorlar da var. Alınan tedbirler de yetersiz. Baştan alınması gerekiyordu tedbirlerin. 15 gün tam kapanma olsaydı bu iş biterdi.”

VATANDAŞIN İRADESİNDE
Osman Demirel: “Manzara göründüğü gibi. Alınan tedbirlerden ziyade biraz vatandaşın kendi iradesinde. Bu satten sonra da daha fazla tedbir alınamaz. Kapatamazsınız her yeri. Bu mümklün değil. Ben de çıkmak istemiyordum ama mecburen çıktım bugün.”
 
 
Kaynak : Esra Ünlü
Ariman web reklam 2
1000
icon
bilek26 20 Nisan 2021 16:26

Gençler kafelerde maskesiz ve çok yakın oturuyorlar bence onlar taşıyor.

0 4 Cevap Yaz
Çiftelerli 20 Nisan 2021 16:03

Denetim yokki kurala uyan yokki vatansız suriyeliler bile maske takmıyo kolluk kuvvetleri bişey demiyo

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı