alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de traktörleri teslim ettiler

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de traktörleri teslim ettiler
A
a

Çeyrek asırdır Eskişehir ve Bilecik halkına hizmet veren ESTRAK Otomotiv, yeni sezonda da faaliyetlerine tam gaz devam ediyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Seyitgazi Kırka Beldesi Belediye Bşk. Yrd. Halis Şen'in, tarım faaliyetleri için tercih ettiği 3 adet NEW HOLLAND TR6.140 4WD, TT4.65 4WD, ve TT4.55 4WD traktörün teslimat töreni özel bir toplantı ile gerçekleştirildi. NEW HOLLAND traktör ve ekipmanlarının satış, servis ve yedek parça hizmetinin yanı sıra büyük ekipman ve biçerdöver ana bayiliğini elinde bulunduran ESTRAK Otomotiv, gerçekleştirdiği faaliyetlerle kendi sektöründe fark yaratarak, çiftçileri bilinçlendirme ve en iyi teknolojiyi sunma konusunda çalışmalarını sürdürüyor.
ESTRAK Yön. Krl. Bşk. Nihat ÇANKIRLI; kalite ve teknolojide öncü aynı zamanda “düşünülmeyeni düşünüp” üretime aktaran ve Türkiye’ de %51 Pazar payına sahip Türk Traktör üretimi olan NEW HOLLAND traktörleri, bölgesindeki çiftçilerle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını ve yeni sezonda da NEW HOLLAND markasını çiftçilerimizle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi. Çankırlı ayrıca hizmet kalitesini yükseltmek, çiftçilerin ihtiyaçlarına daha çok destek verebilmek adına yatırım planladıklarını ve Sivrihisar’ da “3S” sistemi için yeni bir yapılanma ile plaza olarak satış, servis ve yedek parça birimlerinin tek çatı altında hizmet vereceğini açıkladı.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı