alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de tatil bitti ama onlar gitmedi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de tatil bitti ama onlar gitmedi
A
a

Yeni tip koronavirüs süreciyle sağlıklı ve güvenli tatilin adreslerinden biri haline gelen Eskişehir, Kurban Bayramı bitmesine rağmen il dışından ve yurt dışından gelen turistler ile birlikte kalabalık günlerini yaşamaya devam ediyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yeni tip koronavirüs süreciyle sağlıklı ve güvenli tatilin adreslerinden biri haline gelen Eskişehir, Kurban Bayramı bitmesine rağmen il dışından ve yurt dışından gelen turistler ile birlikte kalabalık günlerini yaşamaya devam ediyor.
Geçirdiğimiz Kurban Bayramı’nda diğer illerden ve bölgeden yoğun bir şekilde Eskişehir’e akın etmeye devam eden vatandaşlar, tatillerini memleketlerinde geçirmeye devam ediyor. Yaz tatili ve Kurban Bayramı tatillerini Eskişehir’de geçiren turistler bir bölümü geri dönmesine rağmen hala önemli bir bölümü Eskişehir’de kalmaya devam ediyor. Türkiye’nin en çok turistler tarafından tercih edilen iller arsında olan Eskişehir, şu günlerde il dışından ve yurt dışından gelenler ile en kalabalık günlerini yaşamaya devam ediyor. TÜİK verilerine göre 888 bin 828 kişinin yaşadığı kentte nüfus nerdeyse ikiye katlandı. Ana caddeler başta olmak üzere şehrin en çok bilen sokaklarında trafik yoğunluğu yaşanırken vatandaşların ilerlemekte güçlük çektiği görülüyor.
Belçika’dan Eskişehir’e gelen Batuhan Yetişkul, “Pandemi nedeniyle geçen yıl Eskişehir’e gelemedik, bu yıl geldik. Aslen Emirdağlıyız, Türkiye çok güzel maşallahı var. Eskişehir çok güzel ve gezilecek çok yer var. Eskişehir anlatılmaz yaşanır” diye konuştu.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
ali 30 Temmuz 2021 10:57

Türkiye yurt dışından gelen gurbetciler için cennet. Her şey sudan ucuz. 1.000 euro ile 1 ay Eskişehirde heryeri gezersin. Cennet, Cennet

1 2 Cevap Yaz
Çiftelerli 29 Temmuz 2021 19:26

Avrupa da maskesiz gezemiyon ama burada maskesiz sin buna ne demeli , suriyeliler defolunn

4 11 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat