alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de tartışmaları alevlendiren olay: Dubaları aşamayınca...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de tartışmaları alevlendiren olay: Dubaları aşamayınca...
A
a

Eskişehir’de araç trafiğine kapatılmasının ardından tartışma başlatan Kemal Zeytinoğlu Caddesi’nden geçmek isteyen ambulans dubaları aşamayınca kaldırımdan geçerek yoluna devam etti. Görüntüler sosyal medyada sıkça paylaşılırken, cadde ile ilgili tartışma tekrar alevlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de araç trafiğine kapatılmasının ardından tartışma başlatan Kemal Zeytinoğlu Caddesi’nden geçmek isteyen ambulans dubaları aşamayınca kaldırımdan geçerek yoluna devam etti. Kapatılma kararı tarihi bölgede oturan vatandaşların ve esnafın bir kısmının tepkisini çekerken, bir kısmı ise kararı yerinde buldu.
Eskişehir'de tartışmaları alevlendiren olay: Dubaları aşamayınca...  21.10. 2022
Görüntüler sosyal medyada sıkça paylaşılırken, cadde ile ilgili tartışma tekrar alevlendi. Cadde ve caddeye bağlanan sokakların giriş kısımlarına kurulan dubalarla bahse konu cadde tamamen araç trafiğine kapatıldı. Tarihi bölgedeki caddenin kapatılmasının ardından yaşanan olayda iddiaya göre ihbar üzerine kapalı caddeden geçmek isteyen bir ambulans duba engelini aşamadı. Dubaların kumanda ya da anahtarlarının sağlık personeline verilmemesi nedeniyle hareketsiz kalan ambulans şoförü, çareyi kaldırımdan geçmekte buldu. Tarihi bölgede yaşanan olay sağlık ekiplerine zaman kaybettirdi.
1000
icon
Hakan 22 Ekim 2022 09:17

Olurmu Turistlerimiz rahat gezsin Hersey onlar icin. Halk ne yaparsa yapsın

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat