alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de şehir magandaları yine iş başında!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de şehir magandaları yine iş başında!
A
a

Eskişehir'de bir kaldırımda yol boyu sıralı halde bulunan ağaçlardan biri, kimliği belirsiz kişiler ya da kişiler tarafından kırıldı.   

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Doktorlar Caddesi’nde peyzaj ve çevre düzenlemeleri çerçevesinde kaldırıma dikilen ağaçlardan biri kırıldı. Kimliği belirsiz kişiler tarafından kırılan ağaç, neredeyse kökünden kırılmasıyla dikkat çekti. Cadde boyunca dikili olan ağaçlardan birinin sebepsiz yere kırılması, vatandaşların tepkisine neden oldu. Güvenlik kameraları tarafından görülmeyen bölgede olan ağacı, kimin kırdığı bilinmiyor. İnce gövdeli ağacın gece saatlerinde kırılmış olabileceğini söyleyen çevre esnaf, sabah geldiklerinde bu üzücü manzarayla karşılaştıklarını belirttiler. Ağacın kırıldığını fark eden vatandaşlar ise yetkililerden, doğaya zarar verenlerin bulunup gerekli cezanın verilmesini istedi. 
                        
1000
icon
Vatandaş 19 Aralık 2022 08:49

Yakmak için kırmıştır malum havalar soğudu

0 0 Cevap Yaz
Vatandaş 18 Aralık 2022 11:18

Oedaş sultandere ve 75.yıl da aydınlatma direği dikiyoruz diye yüzlerce ağaç mahvettiler dalları gövdeleri ni kırdılar kazı yapıyoruz diye yazıklar olsun hepside meyve veren ağaçlar sultandere 75.yıl tramway yolu boyunca ve sağlı sollu ara sokaklara gidin görürsünüz. Bune sorumsuzluk beceriksizlik böyle bunları kim denetliyor. Nolacak bu ağaçlar.

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat