alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir’de orası geçici olarak kapatıldı!

Videoyu Aç Eskişehir’de orası geçici olarak kapatıldı!
A
a

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Eskişehir’in vaka sayısı en çok yükselen kentler arasında olduğunu açıklaması üzerine, COVİD-19 salgınına karşı yeni tedbirler almaya başladı.

Eskişehir haberleri

Alınan tedbirler kapsamında Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Geçici Hayvan Bakımevi bir süreliğine ziyarete kapatıldı. Bu süreçte Geçici Hayvan Bakımevinde acil durumlar dışında kısırlaştırma işlemleri, kedi ve köpek kabulü yapılmayacak. Bakımevinde acil durumlar için ekipler görev yapmaya devam ederken, mevcut bulunan kedi ve köpeklerin bakım ve tedavileri ise sürdürülecek.

MASKE, SOSYAL MESAFE VE HİJYEN HATIRLATMASI
Vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve hijyen hatırlatması yapan yetkililer, vatandaşlardan bilim insanlarının uyarıların uymalarını istedi. Bakan Koca’nın yaptığı açıklama göre Eskişehir’in vaka sayısı en çok yükselen şehirler arasında olduğunu belirten yetkiler, “Kendi sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığı için mümkün olduğunca evden çıkmamaya gayret edelim, olabildiğince kalabalık yerlerden uzak duralım. Daha sağlıklı, mutlu günler bizleri bekliyor” dedi.
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Eskişehir’de orası 24 Ekim 2020 23:47

Ben de restoran cafe barları kapattılar sandım. Hayvan bakım evine günde kaç ziyaretçi gidiyorsa artık acilen kapanması uygun olmuş tabi ki, kesinlikle, elbette, bittabii, bütün Eskişehir orada demek!!! Ben böyle bir yerin varlığını bile bu haber ile öğrendim. Ama ziyaret izni verilir verilmez hemen kapısına dayanacagim. Tüm Eskişehir oradayken gitmemek olmaz. "Eskişehir’de orası" gidilip görülecek yerler listesinde bir numara. Sonra "Eskişehir’de burası"na gideriz.

0 2 Cevap Yaz
Çamlıca 24 Ekim 2020 20:13

Bir de Tepebaşı belediyesi sınırları içinde bulunan mahallelere kaldırılan çöp konteynerleri geri konulması konusunda büyükşehir belediyesi ve Tepebaşı belediyesi bir çalışma yapsalarda hijyen ve temizlik konusunda ne kadar ciddi olduklarını covid 19 salgınından korunmada halka yardımcı olsalar

0 2 Cevap Yaz
Misafir 24 Ekim 2020 19:40

Hikaye esnek çalışma modelini bile uiyndaş personeller haricine uygulamıyor sırf vaka artsın diye bunlar hep şov amaçlı

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat