alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de oradaki kuyruk bitmiyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de oradaki kuyruk bitmiyor!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İletişim ve Eskart Başvuru Merkezi (BİLEM) önünde her gün ortaya çıkan uzun kuyruklar vatandaşları tedirgin ediyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İletişim ve Eskart Başvuru Merkezi (BİLEM) önünde her gün ortaya çıkan uzun kuyruklar vatandaşları tedirgin ediyor.
Odunpazarı ilçesi Köprübaşı Caddesi’nde bulunan BİLEM önünde oluşan uzun kuyruklar, Eskart işlemleri için sıraya girmek zorunda kalan vatandaşları endişelendiriyor. Eskişehir’de tramvay ve otobüslerde kullanılan Eskart’ların her yıl düzenli olarak yenilenmesi gerekirken, yıllardır çözüm bulunamayan vize kuyruğu ise pandemi sürecinde de devam ediyor. Tek şubeyle yapılan işlemler için vatandaşlar yetkililerden çözüm bekliyor. Özellikle üniversitelerin açıldığı dönemlerde geçici merkezler sayesinde yoğunluk bir miktarda olsa azaltılırken, Covid-19 döneminde konuyla alakalı herhangi bir şey yapılmıyor olması akıllara soru işaretleri getiriyor. Öte yandan, kuyrukta bekleyen onlarca vatandaşın ise kalabalığa rağmen korona virüs tedbirlerine uymaya çalışması dikkatlerden kaçmadı.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
Raif benli 24 Şubat 2021 23:29

Dünya birincisi olmak kolaymı ?

0 0 Cevap Yaz
millet 24 Şubat 2021 13:22

türkiyeye örnek olacak belediyeciliğimiz. tebrik ediyorum sizleri

0 3 Cevap Yaz
eses 24 Şubat 2021 11:29

Her şeyin çok güzel olacağını söylemişlerdi inanmamıştınız.

0 2 Cevap Yaz
Vatandaş 23 Şubat 2021 20:05

Herşey çok güzel olacak

1 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat