alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de önemli uyarı! Hafta sonu Atatürk Bulvarı...

Videoyu Aç Eskişehir'de önemli uyarı! Hafta sonu Atatürk Bulvarı...
A
a

Eskişehir'de gerçekleştirilecek yağmur suyu hattı çalışmaları nedeniyle 22-23 Ağustos tarihinde Atatürk Bulvarı'nın bir kısmı trafiğe kapatılacak

Eskişehir haberi: Eskişehir'de gerçekleştirilecek yağmur suyu hattı çalışmaları nedeniyle 22-23 Ağustos tarihinde Atatürk Bulvarı'nın bir kısmı trafiğe kapatılacak.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından Atatürk Bulvarı-Kuram Sokak-Şehit Yusuf Turgut Sokak’ta gerçekleştirilecek yağmur suyu hattı çalışmaları nedeniyle 22-23 Ağustos tarihinde Atatürk Bulvarı’nın belirli bölümünde trafik kontrollü olarak tek karşı şeritten sağlanacak.
Kent merkezi ve kırsalda sonbahar gelmeden yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren ESKİ, Vişnelik Mahallesi’nin bir bölümünde yağmur suyu hattı çalışması gerçekleştirecek. Çalışma nedeniyle 22-23 Ağustos tarihinde Atatürk Bulvarı’nda Kar Sokak ile Ali Fuat Güven Caddesi arasında şehir merkezi istikametinin trafiğe kapatılacağını duyuran yetkililer, trafik akışının kısa mesafede karşı şeritten kontrollü olarak sağlanacağını belirttiler.
Atatürk Bulvarı’nda çalışmaların tamamlanmasının ardından Kuram Sokak-Şehit Yusuf Turgut Sokak’ta çalışmaların devam edeceğini belirten yetkililer, çalışmaların hızla bitebilmesi için bölgedeki vatandaşları uyararak araçlarını farklı sokaklara park etmelerini istediler.
 
Kaynak : AnadoluGazetesi.com
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat