alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de öğrencilerden kitap

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de öğrencilerden kitap
A
a

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencilerinden oluşan bir ekip Halk Masalları Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Güneş editörlüğünde “Bir İdik Bin Olduk Edebiyat Çalışmaları Masallar” kitabı yayınladı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencilerinden oluşan bir ekip Halk Masalları Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Güneş editörlüğünde “Bir İdik Bin Olduk Edebiyat Çalışmaları Masallar” kitabı yayınladı. 

BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTILAR 

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencilerinden on dokuz yazar ve seslendirme ekibi, Bir İdik Bin Olduk Edebiyat Çalışmaları Masallar adlı kitaba imza atarak büyük beğeni topladı. Kitapta Klasik Türk Masallarından, efsane ve destanlardan uyarlanmasının yanı sıra özgün masallar da mevcut.

VİDEOLARLA DESTEKLEDİLER 

Ayrıca Bir İdik Bin Olduk Edebiyat Çalışmaları Masallar adlı kitabın yanı sıra her masal için anlatımlı videolar hazırlandı. Her masalın sağ köşesinde bulunan kare kodlar okutularak okuyucular videolara ulaşabilecek. Kitap hakkında bilgi veren yazarlar, “Amacımız her yaş grubuna uygun masallarımızı yediden yetmişe tüm engelleri aşarak her çocuğa ve kişiye ulaştırabilmek olduğundan videolarımızda sesli ve görsel anlatımla beraber içeriğinde işaret dili ile izleyebileceksiniz” ifadelerine yer verdi.

İmza günü ise 1 Ekim tarihinde Yediler Kültür Merkezi’nde saat 14.00’da gerçekleşecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat