alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de o mahalleye lise müjdesi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de o mahalleye lise müjdesi
A
a

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2023 yatırım programı kapsamında Emek Mahallesine 32 derslikli modern bir Anadolu Lisesi yapılacağı müjdesini verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2023 yatırım programı kapsamında Emek Mahallesine 32 derslikli modern bir Anadolu Lisesi yapılacağı müjdesini vererek, “Evlatlarımızın en iyi şartlarda eğitim almalarını istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda yapılan çalışmalarımız devam ediyor. Eskişehir’in en büyük mahallesi olan Emek Mahallesine yapılacak olan 32 derslikli Anadolu lisemizin proje ve ihale çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak çocuklarımızın bu yeni binada eğitim görmelerini sağlayacağız.” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2023 yılı Yatırım Programına alınan okulun Eskişehirimize kazandırılması noktasında desteklerini esirgemeyen yöneticilere teşekkür eden Pervin Töre: “Başta Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e, Valimiz Sayın Erol Ayyıldız’a ve emeği geçen herkese değerli katkıları için şükranlarımı sunuyorum. Emek Mahallesine yapılacak olan Anadolu lisemizin yanı sıra yapımı devam eden diğer okullarımızın da ilimize ve tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 
1000
icon
Oktay 29 Aralık 2022 11:25

Ne güzel bir müjde.Emeği geçenlere çok çok teşekkür ederiz.Var olsunlar sağ olsunlar.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat