alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de magandalar çocuk parkını yaktı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de magandalar çocuk parkını yaktı!
A
a

Eskişehir'in, Batıkent Mahallesi’nde çocukların kullanımına sunduğu oyun grubu, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından yakılarak kullanılmaz hale getirildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Tepebaşı Belediyesi’nin Batıkent Mahallesi’nde çocukların kullanımına sunduğu oyun grubu, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından yakılarak kullanılmaz hale getirildi Tepebaşı Belediyesi tarafından yaşanılabilir bir ilçe oluşturmak hedefiyle hayata geçirilen uygulamalar arasında bulunan parklar şehir magandaları tarafından tehdit ediliyor.
Son olarak Batıkent Mahallesi Adayolu Sokak’ta bulunan parkta çocukların kullanımına sunulan oyun parkı, kimliği belirsiz kişiler tarafından yakıldı. Yangın kısa sürede söndürülse de oyun grubu olay neticesinde kullanılamaz hale geldi. Belediye yetkilileri, hizmete dönüşen uygulamaların kendini bilmez kişilerce tahrip edilmesinin, tüm kenti zarara uğrattığını vurguladı. Batıkent Mahallesi sakinleri de yaşanan olaydan dolayı üzüntü duyduklarını ifade etti.
Yetkililer, sunulan hizmetlere ve ortak kullanım malzemelerine herkesin sahip çıkması gerektiğini belirterek, yakılan oyun grubunun en kısa sürede yenilenerek yeniden çocukların hizmetine sunulacağını kaydetti.
 

1000
icon
Hayber 27 Ekim 2022 08:49

Zincirlikuyu yeni camii bahçesinde hergün ayyaşlar kafa çekiyor üstelik çocuk parkı var kimse bişey demiyor akşam kimse parka gidemiyor bi başıboşluk var şehirde

0 0 Cevap Yaz
NArabacı

Çocuk parkında veya normal parkta içki içenleri polise bildirin hemen gelip götürüyorlar

0 0
Doğrusu 26 Ekim 2022 15:12

Teröristler parkı yaktılar diyeceksiniz, bunlar terörist çünkü

0 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat