alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de kaygı veren koronavirüs iddiası!

Videoyu Aç Eskişehir'de kaygı veren koronavirüs iddiası!
A
a

Eskişehir'de bu koronavirüs iddiası büyük kaygı yarattı! Yenidoğan Mahallesinde karantinaya alınan binaların birinde ilkokul öğrencisi iki kardeşte korona testinin pozitif olduğu iddia edildi...

Eskişehir haberi: Eskişehir'de ilkokul öğrencisi iki kardeşin koronavirüs testinin pozitif sonuçlandığı iddiası büyük kaygı yarattı. Bugüne dek dünya genelindeki koronavirüs vakalarından, küçük yaş gruplarında görülenlerin oranı oldukça düşük seviyede. Eskişehir'de bir apartman görevlisinde çıkan koronavirüs nedeniyle geçen gün Yenidoğan Mahallesinde bulunan iki blok 14 gün karantinaya alınmıştı. Binaların birinde yaşayan ve ilkokul öğrencisi olduğu öğrenilen iki kardeşte de koronavirüs tespit edildiği ileri sürüldü. Apartman sakinleri ise karantinaya alındığı gün 65 yaş ve üstüne test yapılıp diğer yaş gruplarına yapılmamasına tepki gösterdi. Öte yandan iki kardeşin de süreci hafif geçirdiği belirtildi. 

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Komsu 8 Mayıs 2020 12:12

Gelen ambulansi bu sekilde yorumlayip ortaligi bulandirmak tam da komsu denilen canlilara uygun bir davranis... dilerim daha kotusunu yaşarsınız!

6 2 Cevap Yaz
Misafir Ü.

Bu beddua da nedir böyle? Yenidoğan mahallesinde böyle karantinaya alınmış 2 bina var gerçekten. Yanlış beddua döner Bağdattan gelir sizi bulur dikkat edin ağzınızdan çıkana.

2 1
Kendine yapılsa

Kendine yapılsa ne diyecekler acaba? Bu kadar kötü ne zaman olduk acaba? Bunlar insan taklidi yapan mahluklar! Ama aydındır eğitimlidir kültürlüdür ya bu şehrin insanı genelikle. Okul veya Diploma insan olmayı insan olmanın gereklilikleri öğretmiyor maalesef! Ne elbiseler gördüm içinde insan yok lafı ne kadar da uygun bazen!

1 3
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat