alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de kan donduran gözyaşları!

Videoyu Aç Eskişehir'de kan donduran gözyaşları!
A
a

Eskişehir'de 4 yaşındaki Doruk ve ailesini gözünü kırpmadan öldürdüğü iddia edilen katil zanlısının olaydan sonra çekilen görüntüleri kan dondurdu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir haberi: Eskişehir ve Türkiye gündemini sarsan Tokkal ailesi katliamında, 4 yaşındaki Doruk ve ailesini gözünü kırpmadan öldürdüğü iddia edilen katil zanlısının olaydan bir gün sonra çekilen görüntüleri kan dondurdu. 
Odunpazarı ilçesi Deliklitaş Mahallesi'ndeki apartmanın 5'inci katında 16 Şubat'ta İlkay (42) ve Emel Tokkal (41) çifti ile çocukları Doruk'un cansız bedenleri bulunmuştu. Bıçaklanarak yaşamını yitirdiği belirlenen aile üyelerinin ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesince özel ekipler oluşturulmuştu. Çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen, ailenin yakınları ve komşularının ifadelerine başvuran ekipler, 13 şüpheliyi gözaltına almıştı. Ekiplerin yaklaşık 400 güvenlik kamerasının görüntülerini inceleyerek yaptığı araştırmada, İlkay Tokkal ile borç meselesinden aralarında anlaşmazlık olduğu belirtilen Mehmet Şerif B'nin 15 Şubat akşamı cinayetlerden önce evinden çıkıp bir süre yürüyerek bindiği taksiyle Tokkal ailesinin evine gittiği, dönüşte ise farklı bir güzergahtan yine taksiyle evinin yakınına kadar geldiği tespit edildi. Katil zanlısının, eve geldiğinde önce kapıyı açan İlkay Tokkal'ı, ardından salona yönelip eşi ve çocuğunu bıçakladığı ileri sürüldü. Şüphelinin, Emel Tokkal'ın İzmir'de yaşayan ve önceki evliliğinden olan kızının kendisini telefonla arayıp yardım istemesi üzerine yanına çilingir alıp ailenin evine gittiği de ortaya çıktı.
Mehmet Şerif B'nin evi ve çevresinde arama yapan ekiplerin, bu kişinin evinin yanındaki boş arazide maske, eldiven ve bere, bodrum katında da kanlı çoraplar ve ayakkabı bulduğu öğrenildi. Bulunan eşya, incelenmesi için kriminal polis laboratuvarına gönderildi.

KAN DONDURAN GÖRÜNTÜLER

Haber ajanslarının olay yerindeki kameralarına takılan bu görüntüler ise tüyleri ürpertti. Gözünü kırpmadan 4 yaşındaki Doruk'u ve annesi ile babasını öldürdüğü iddia edilen şüpheli, polisin yanında ailenin arkasından gözyaşları döküp, kendinden geçer gibi görünüyor.
  
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Vatandaş 21 Şubat 2021 16:36

Bu şerefsizler meydanı boş buldu.Devlet görevini yapsın.Göç yasaklansın.Defolup gitsinler.

0 10 Cevap Yaz
Yücel 21 Şubat 2021 16:09

Eskişehir göç almasın.Yeter..

0 9 Cevap Yaz
İsmail 21 Şubat 2021 16:05

Yüzünde insan sıfatı yok. Masum çocuktan ne istedin.

0 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat