alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de hayran bırakan manzara

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de hayran bırakan manzara
A
a

Eskişehir Çifteler Belediyesi tarafından dalış eğitimleri verilen ve turistlerin ilgi odağı haline gelen Sakaryabaşı’nda dalış eğitmeni Derya Ateş, soğuk suya rağmen metrelerce derine dalarak Türk Bayrağı açtı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Çifteler Belediyesi tarafından dalış eğitimleri verilen ve turistlerin ilgi odağı haline gelen Sakaryabaşı’nda dalış eğitmeni Derya Ateş, soğuk suya rağmen metrelerce derine dalarak Türk Bayrağı açtı.

Eskişehir Çifteler Sakaryabaşı 10 01 2023

Eskişehir Çifteler Belediyesi’nin verdiği dalış eğitimleri ile yıl içeresinde oldukça fazla turisti ağırlayan Sakaryabaşı, ilginç bir deneyime ev sahipliği yaptı. Sakarya Nehri’nin doğduğu nokta olarak kabul edilen ve dünyada tatlı su dalgıçlığı yapılan 2 noktadan biri olan Sakaryabaşı’nda, Çiftler Belediyesi bünyesinde verilen dalış eğitimlerini gerçekleştiren eğitmen Derya Ateş, soğuk suya rağmen nehre daldı. Nehrin oldukça derin bir noktasında yanında bulundurduğu Türk Bayrağı’nı açan eğitmen, güzel görüntüler oluşturdu. Dakikalarca soğuk suda bayrağı dalgalandıran Ateş, daha sonra dalışını başarılı bir şekilde tamamlayıp karaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar, çok sayıda olumlu yorum ve beğeni topladı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat