alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de güzel haber! Nihayet yeniden açıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de güzel haber! Nihayet yeniden açıldı
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi kapılarını yeniden tüm bilim severlere açıyor. Bugünden itibaren ziyarete açılacak olan merkez, çevrimiçi atölye çalışmalarını da sürdürecek

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi kapılarını yeniden tüm bilim severlere açıyor. Bugünden itibaren ziyarete açılacak olan merkez, çevrimiçi atölye çalışmalarını da sürdürecek.
Korona virüs salgını nedeniyle 2020 yılı Mart ayından bu yana kapalı olan ve tüm etkinliklerine çevrimiçi olarak devam eden Bilim Deney Merkezi ve yenilenmiş sistemiyle Sabancı Uzay Evi sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun biçimde ziyaretçileri ile tekrar buluşacak. Bilime ilgi duyan herkesi merkeze beklediklerini belirten Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi eğitmenleri, “Çocuklarımızla mevsim şartları uygun olduğunda açık alanlarda düzenlediğimiz bilim gösterileriyle ESMEK merkezlerimizde buluştuk. Ayrıca çevrimiçi olarak gerçekleştirdiğimiz atölye ve eğitimlerimizle hem öğretmenlere hem de öğrencilere yönelik etkinlikler gerçekleştirdik. 15 Aralık itibariyle ziyarete açılıyoruz. Pazartesi günleri hariç her gün ziyaretçilerimizle buluşacağız. Ayrıca merkezimize gelemeyen vatandaşlarımız için çevrimiçi etkinliklerimize de devam edeceğiz.” dediler.
 
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir