alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de görenler şaşırdı! Yarım saatte tükendi...

Videoyu Aç Eskişehir'de görenler şaşırdı! Yarım saatte tükendi...
A
a

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde simitçilik yapan Çağla Erçin, satışları arttırmak için ve Eskişehir’e simit sevgisini hatırlatmak için özel kalp temalı simit yaptırdı

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde simitçilik yapan Çağla Erçin, satışları arttırmak için ve Eskişehir’e simit sevgisini hatırlatmak için özel kalp temalı simit yaptırdı.
Hamamyolu caddesinde simitçilik yapan Çağla Erçin, düşen satışları canlandırmak için kalp şeklinde simit yaptırıp satışı sundu. Bu yolla son zamlardan sonra simitle arası açılan insalara yeniden simiti sevdirmek amacında olduğunda Erçin talebin arttığını söyledi. Çağla Erçin; “Simit satışları hayli düştü. Ne yapsak diye düşünürken aklıma bu yol geldi. Fırınımla konuştum o da onaylayıp bugüne özel 10-15 tane yapıp yolladı. Çok da güzel oldu bence” dedi.

“Yarım saate bitti”
Kalpli simitlerin talebe hemen yansıdığını söyleyen Erçin, "Bu simitlerle fotoğraf bile çekinen oldu. Talepten gayet memnunun, fikrim işe yaradı. Gelen müşteriler normal simit yerine kalpli simidi tercih ettiler. Kalpli simit yarım saatte bitti” dedi.
1000
icon
Uğur 14 Eylül 2020 13:21

Yarım saatte 10-15 tane sit satmış... haber bu mu yani.

0 0 Cevap Yaz
Öznur 13 Eylül 2020 19:35

Ne kadar güzel olmuş tebrik ederim Çağla hanımı. Halkımıza simidi sevdirmenin çok güzel bi yolunu bulmuş gerçekten. Yolum düşerse mutlaka alırım kalpli simitlerinden.

0 0 Cevap Yaz
Aynur 13 Eylül 2020 13:10

Eskisehir simidi başkadır...kaçlira olursa olsun alırim simit ve simitçi candır....

2 3 Cevap Yaz
Vazgeçilmez 13 Eylül 2020 12:26

Hamam yolunun vazgeçilmezi aksam simidi ve turşu suyu asla eskimez

1 2 Cevap Yaz
Ya sonra 12 Eylül 2020 18:55

Hadi bir gün satarsın, iki gün satarsın sonra ne olacak ? Eskiden simit ekmekten ucuzdu, en azından bir fiyat farkı vardı. Kısacası simit vatandaşın kırmızı çizgisiydi, birde hâla 1.75 tl den satmaya çalişıyorlar. Hayret doğrusu...

4 9 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat