alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de flaş önlemler! Artık ücretsiz olacak...

Videoyu Aç Eskişehir'de flaş önlemler! Artık ücretsiz olacak...
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, corona virüs ile mücadele kapsamında alınan yeni tedbirleri duyurdu. Buna göre artık otoparklar ücretsiz!

Eskişehir son dakika haberi: Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Büyükşehir Belediyesi, yeni tedbirleri hayata geçirmeye devam ediyor. Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamalar ile Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Büyükpark gibi tematik alanların ziyarete kapatıldığı ve caddelerde bulunan otoparkların da tüm vatandaşlara ücretsiz hale getirildiği duyuruldu.
Eskişehirlilerin sağlığını düşünerek aldığı tedbirleri kararlılıkla uygulayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, önlem amacıyla yeni kararlar aldı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından yapılan duyurularda Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Büyükpark gibi tematik alanların ziyarete kapatıldığı, Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi, Şair Fuzuli Caddesi, Cengiz Topel Caddesi ve Fabrikalar Bölgesi’ndeki cadde otoparklarının da vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet vereceği duyuruldu.
Sosyal medya hesaplarında duyuruyu alıntı yapan ve vatandaşlara seslenen Başkan Büyükerşen ise “Değerli hemşehrilerim, güzel parklarımızda hep birlikte buluşacağımız nice günlerimiz olacak. Ama bu süreçte sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünerek parklarımızı kapatmak zorunda kaldık” diyerek vatandaşları evde kalmaları konusunda bir kez daha uyardı.
 
1000
icon
Deniz 28 Mart 2020 11:41

Tam bir komedi önlem. dışarıda araç yok. benimle dalga mı geçiyorsun Başkan.

0 1 Cevap Yaz
Ziya 28 Mart 2020 11:10

Olmayan arabalarımı ücretsiz bir şeymiş gibi haber yapıyor sunuz

0 3 Cevap Yaz
Mustafa 28 Mart 2020 09:20

sakarya cd neden ücretli

2 2 Cevap Yaz
Mahmud Yıldırım 27 Mart 2020 23:59

Suya yapılan zam geri alınsın veya indirim yapılsın.Bu zaman indirim yapılmayacak da seçim zamanı mı?yapılacak.Sayın Başkandan bu nu da bekliyoruz.

1 5 Cevap Yaz
DKC 27 Mart 2020 13:53

Yahu bu uygulamanın adına hizmet demek, bizlerin mantığına hakarettir. Etmeyin eylemeyin, biraz vizyonunuzu geliştirin artık! Zaten caddeler bomboş, in cin top oynuyor. Kim napsın bedava park yerini, millet evinden çıkmıyor ki! Anca toptancıların mal indirip bindirmesine yarar.. Bu aynı şuna benziyor; Kimsenin korona yüzünden dışarı çıkmadığı, global bir salgının yaşandığı şu ortamda benzine indirim üstüne indirim yapıp, hadi bak benzinin fiyatını indirdik, hadi yine iyisiniz. Demeye benziyor. Bırak araba kullanmayı, milletin kapısından başını çıkarmaya korktuğu şu ortamda, millet can derdinde canının derdine düsmüş. Dalga geçer gibi müjde ha? Olmadı başkan olmadı, bu yaptığını yazdım bi kenara...

3 16 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat