alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de flaş duyuru: Yarın o yollar trafiğe kapalı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de flaş duyuru: Yarın o yollar trafiğe kapalı!
A
a

Eskişehir’de 1 Mayıs Pazar günü yapılacak kutlamalar nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 1 Mayıs Pazar günü yapılacak kutlamalar nedeniyle bazı yolların trafiğe kapalı olacağını duyurdu.
 
Yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:
Kıymetli hemşehrilerimiz, “1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü; Yoksulluğa, Savaşa ve Baskılara Hayır, İnsanca Yaşam, Sendikal Hak ve Özgürlükler” konulu gösteri yürüyüşü ve açık hava toplantısı nedeniyle Emniyet Müdürlüğümüz tarafından alınacak güvenlik önlemleri kapsamında bir açıklama yapıldı.
Mağduriyet yaşamamanız için bu açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz: “01.05.2022 günü saat 09:00’ dan itibaren Atatürk Bulvarı’nın 61 Evler (Migros) Kavşağı ile Kemal Zeytinoğlu Caddesi arasında kalan aynı istikametteki şeridi ile Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesinin Kocatepe (Askerlik şubesi) Sokak ile Akarbaşı Kavşağı arasında kalan bölümü araç trafiğine kapatılacaktır.
Araç trafiğine kapatılacak olan Atatürk Bulvarını kullanacak olan sürücülerimizin alternatif olarak Ali Fuat Güven Caddesini kullanmaları, Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesini kullanacak olan sürücülerin ise alternatif olarak Dumlupınar Caddesini kullanmaları uygun olacaktır.
Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk Caddesinden Akarbaşı kavşağına gelen araçlar mecburi yön olarak Atatürk Bulvarı istikametine yönlendirilecek, trafiğe kapatılacak olan Atatürk Bulvarının her iki şeridi ile Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddelerinin kapalı kesimlerinde 01.05.2022 günü gece 00:00’dan itibaren araç parklarına müsaade edilmeyecektir.”
1000
icon
Vatandaş 30 Nisan 2022 23:49

Böyle saçmalık mı olur. Bu gün ramazan bayramı arefesi. 1 mayısta neymiş bunun için yolları trafiğe kapamak topluma zuldür. İnsanlar bayram alışverişi yapacak esnaf para kazanacak siz oyun düşünüyorsunuz anlaşılır gibi değil.

1 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat