alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de flaş duyuru! Herkes şikayetçiydi, ertelendi...

Videoyu Aç Eskişehir'de flaş duyuru! Herkes şikayetçiydi, ertelendi...
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 65 yaş ve üstü serbest kartlar ile engelli vatandaşların kullanmakta olduğu Eskartların vizeleme süresinin Haziran ayına kadar ertelendiğini duyurdu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir haberi:
Eskişehir'de normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkma kısıtlaması kalktığı için vatandaşlar serbest kartlarının vizeleme işlemini yaptırmak amacıyla uzun kuyruklar oluşturuyordu. Salgının hala devam ediyor oluşu ile birlikte Bilem'de oluşan bu kalabalık tedirginliğe sebep oluyordu. Bugün Eskişehir Büyükşehir Belediyesi konu ile ilgili bir duyuru yayımladı. Duyuruda 65 yaş ve üstü serbest kartlar ile engelli vatandaşların kullanmakta olduğu Eskartların vizeleme süresinin Haziran ayına kadar ertelendiği açıklandı. Yapılan duyuruda "Kıymetli hemşehrilerimiz, pandemi koşulları göz önünde bulundurularak, 65 yaş ve üstü serbest kartlar ile engelli hemşehrilerimizin kullanmakta olduğu Eskartların vizeleme süresi Haziran ayına kadar ertelenmiştir. Bu kartların toplu taşımada kullanılabilmesi için Hes Kodu eşleştirme işlemi yapılması yeterli olacaktır. Eşleştirme işlemini http://eskisehir.bel.tr ve ana binamız arkasında bulunan Muhtarlık Şube Müdürlüğümüzden (Eski Nikah Dairesi) yapabilirsiniz." ifadelerine yer verildi.
Ariman web reklam 2
1000
icon
AaAa 10 Mart 2021 11:21

Çıkan yasada nüfus cüzdanı ile seyahat eder dendiği halde niye bu kartlarla uğraştırıyorlar anlamış değilim.Gittikleri her ilde kart mı çıkaracaklar?

0 0 Cevap Yaz
Eses 8 Mart 2021 22:25

Yeni sloganımız herşey güzel olacak mıydı yoksa

1 1 Cevap Yaz
Sese 8 Mart 2021 22:24

Herşeyi güzel yapan bir belediyemiz var galiba

3 0 Cevap Yaz
Vatandaş 8 Mart 2021 22:23

Bir belediye nin basiretsiz olduğunu görmek isterseniz girin kuyruğa

2 2 Cevap Yaz
millet 8 Mart 2021 16:21

Bu nedir yahu 6 aydır burası böyle ,birde ESKİ nin oraya bakın aynı. bu büyükşehir belediyesi buralara bir çözüm bulamıyor mu yahu. Nöbetçi memurlar hazırla. Arka tarafta ayak ayak üzerine atıp çayını kahvesini içen doğru dürüst iş yapmayan kişiler var. Kalabalık olduğunda Getir otursun servise 1 2 saat. Bu millete ne için zulum etmek böyle. Bunları görmüyorlar mı bu şehirin başındaki adamlar.Şu pandemi zamanı bulaş riskini artırıyorlar.

1 8 Cevap Yaz
İhsan

salgın daha da artsın dercesine

1 0
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat