alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de finali Lara Di Lara yaptı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de finali Lara Di Lara yaptı
A
a

Senfoni Orkestrası Sezonu Lara Di Lara'nın Konseri İle Kapattı 1 saat önce Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası'nın 17. Sezon Finali Konseri'nde söz yazarı ve müzisyen Lara Di Lara 'nın eserleri Eskişehirlilerle buluştu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Gecede Solist Lara Di Lara ve Şef Ender Sakpınar'ın başarılı performansı ayakta alkışlandı.

2002 yılında kurulan ve ülkemizin en genç ve en hızlı gelişim gösteren sanat kurumlarından biri olarak Eskişehirli sanatseverlere unutulmaz dinletiler sunmaya devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası'nın 17. Sezon Finali'nde Lara Di Lara'nın 16 şarkıdan oluşan 'Hazineler İçindesin' albümü Eskişehirli müzikseverlerle buluştu. Şefliğini Ender Sakpınar'ın üstlendiği gecede Lara Di Lara'nın solistliğinde Synth, Elektro ve Elektro Klasik Gitar'ın modern tınıları Bandoneon ve Akordeon notaları ile harmanlanıp Senfoni Orkestrası ile müthiş bir uyum içinde sergilendi. Orkestra düzenlemelerini Tolga Taviş'in yaptığı sezon finalinde şef Ender Sakpınar, solist Lara Di Lara, Synth sanatçısı Burak Irmak, gitarist Deniz Aydemir ve Bandoneon ve Akordeon sanatçısı Ortaç Aydınoğlu gösterdikleri müthiş performansları ile sanatseverlerden büyük alkış aldı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrasının 17. Sezon Finali Konseri'nde kapanış konuşması yapan Şef Ender Sakpınar "Bu gece 17'nci sezonumuzun final konserini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Her zaman yanımızda olduğunuz için siz değerli sanatseverlere çok teşekkür ediyorum. Gelecek sezon da beraber olmak dileğiyle. Hoşça kalın"dedi.
 
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat