alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de Corona Virüsü/COVID-19 endişesi bitmiş değil! Ankara'dan bekleniyor...

Videoyu Aç Eskişehir'de Corona Virüsü/COVID-19 endişesi bitmiş değil! Ankara'dan bekleniyor...
A
a

Eskişehir'de İranlı bir aileye İran'dan gelen misafirlerin Şarhöyük Aile Sağlığı Merkezi'ne yüksek ateş şikayeti ile başvurmasının ardından herkes son durumu merak ediyor. Eskişehir'de corona virüs var mı?

Eskişehir son dakika haberi: Sabah saatlerinde Şarhöyük'te ikamet eden İranlı bir ailenin Şarhöyük Aile Sağlığı Merkezi'ne yüksek ateş şikayeti ile başvurmasının ardından önce sağlık merkezinin karantina altına alındığı sonra da İranlı fertlere yapılan tahlillerin temiz çıktığı iddia edilmişti. Ardından corona virüs şüphesi olan İranlı aile fertlerinin Eskişehir Şehir Hastanesi'ne sevk edildiği söylendi.

Eskişehir Şehir Hastanesi'nin 6. katında gerekli önlemlerin alındığı ve kata giriş çıkışların yasaklandığı öğrenildi. İranlı hastaların hastaneye yatırıldığı, söz konusu kişilerden gerekli örneklerin alındığı ve örneklerin Ankara'ya gönderildiği öğrenildi. Bu kişilerde corona virüsü (COVİD-19) olup olmadığı bu tahlil sonuçlarına göre belli olacak.
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Ahmet 28 Şubat 2020 01:12

Gazeteci olarak daha iyi araştırmanız lazım. Kan sonuçları burada çıkmış Corona virüsü teşhis edilmiş.

0 0 Cevap Yaz
Vatandas 27 Şubat 2020 21:27

Ne misafiri gelen git miyor .yedi sulalesini getiriyor. Devletten sosyal yardim paralri aliyor bedava saglik kazandigi parasyida irana postaliyor.vizesiz geciş bela oldu başimiza

0 1 Cevap Yaz
yazar 27 Şubat 2020 13:30

teknoloji çağında yaşıyoruz virüsler ankaraya yollamış mış mış bu ne rezalet ülke olduk

1 2 Cevap Yaz
Ozzzyy 26 Şubat 2020 21:05

O kadar mülteci dolduki Yaşamamız mucize...

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat