alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de çok sayıda taşınmaz satılıyor! Flaş duyuru...

Videoyu Aç Eskişehir'de çok sayıda taşınmaz satılıyor! Flaş duyuru...
A
a

Eskişehir'de Odunpazarı ve Tepebaşı'ndaki çok sayıda tarla, arsa, bahçe ve kamu konutu satışa ve kiralama ilanına çıkarıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir'de çok sayıda arsa, tarla, bahçe vasfındaki taşınmazın satılacağı ve kiralanacağı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruyla açıklandı. Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinin çeşitli mahallelerinde bulunan taşınmazların bir kısmı satılacak, bir kısmı ise 3 yıl süreyle kiralanacak. Milli Emlak, Eskişehir'deki çok sayıda arsa, tarla ve bahçeyi 3 yıl gibi süreyle kiralayacak. Yapılacak ihalelerde kiralanacak taşınmazların Tepebaşı'nda Sulukaraağaç, Muttalip, Uludere, Kavacık, Karagözler, Yeni Akçayır ve Kızılcaören mahalleleri, Odunpazarı'nda ise Aşağıılıca, Sarısungur, Akpınar, Uludere, Doğankaya, Kalkanlı, Karapazar, Karaalan mahallelerinde bulunduğu belirtildi.

Satışa çıkarılan alanlar arasında kamu konutları da bulunuyor. Yayınlanan ilanda, Odunpazarı'nda Kurtuluş ve Tepebaşı'ndaki Yeni mahallelerinde toplam 7 adet kamu konutunun da satışa çıkarıldığı belirtildi. İlanda, satışa çıkarılan arsa, tarla, bahçe gibi taşınmazlar Odunpazarı'nda Orhangazi, Cunudiye, Kireç, Yahnikapan mahallelerinde, Tepebaşı'nda da Hisar, Çalkara, Şirintepe, Eskibağlar, Esentepe, Beyazaltın mahallelerinde bulunuyor.

Yapılan açıklamaya göre, ihaleler 12-13-14-15 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat