alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de çok beğenilen destek sürüyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de çok beğenilen destek sürüyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin, Başkan Ahmet Ataç’ın talimatı ile üniversite öğrencileri için hizmete sunduğu ve çok sevilen ücretsiz yemek hizmeti “Gel beraber olsun” sloganı ile devam ediyor. 

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi’nin, kentteki üniversite öğrencileri için “Gel beraber olsun” sloganı ile başlattığı ücretsiz yemek hizmeti yeni dönemde yeni yerinde öğrenciler ile buluşmaya devam ediyor. Öğrencilere, hafta içi her gün Anadolu Üniversitesi Cuma Kapısı arkasında bulunan Yeşiltepe Mahallesi Sınırlar Sokak No: 2 adresinde akşam yemeği ücretsiz olarak sunuluyor. Nihal-İsmail Akçura Aşevi’nde uzman belediye personeli tarafından özenle pişirilen yemekler, 18.00-20.00 saatleri arasında ikram ediliyor. Üniversite öğrencileri, öğrenci belgesi ibraz ederek sunulan yemek ikramından faydalanmaya yeni dönemde de devam ediyor. 
 
 SABAHLARI ÇORBA İKRAMI

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, öğrenciler için 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde hafta içi her sabah 08.30-10.30 saatleri arasında gerçekleştirilen çorba ikramının da devam ettiğini kaydetti. Öğrenciler, Yılmaz Büyükerşen Bulvarı No: 144 adresinde bulunan merkezden, bardakta yapılan çorba ikramından bu dönemde de faydalanabiliyor. İkramdan yararlanan üniversiteliler de ekonomik şartların giderek ağırlaştığı günümüzde, yapılan hizmeti çok yararlı bulduklarını ifade ederek Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletiyor. 

                                         
1000
icon
Cumali hancı 7 Kasım 2022 22:46

Birde beğenilmeseydi .Beleşin hesabımı olur

0 2 Cevap Yaz
Esk26 7 Kasım 2022 20:11

Ak parti çalışıyor gerçekten bravo kutlarım devamı gelmeli

1 1 Cevap Yaz
Tatar

Ak parti mi çalışıyor.bak bakalım belediyeler hangi parti.

1 0
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat