alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de çocuklar bu festivale bayıldı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de çocuklar bu festivale bayıldı!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ile Eskişehir Sanat Derneği ortaklığında düzenlenen “1. Uluslararası Eski Şehrin Kuklaları Festivali’ gösterilerine çocuklar büyük ilgi gösterirken, ortaya birbirinden güzel görüntüler çıktı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Sanat Derneği ve Bulgaristan Golden Key Vakfı ortaklığında, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, Avrupa Birliği’nin mali desteği ile hayata geçirilen proje festivalle yeni bir aşamaya geçti. Bu kapsamda düzenlenen “1. Uluslararası Eski Şehrin Kuklaları Festivali” çocukların büyük ilgisini çekti.
7’den 77’ye her yaştan Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği festivalin en sıkı takipçileri olan çocuklar farklı bir deneyim yaşarken gösteriler sırasında renkli anlar yaşandı.
Haller Gençlik Merkezi Festival alanında İtalyan Tiyatro La Fabiola’nın “Bu ikiliye Dikkat” gösterisini büyük bir heyecanla takip eden çocuklar, sanatçıların interaktif sunumları ile oyunlara katılım sağlarken gösteri sonunda sanatçıları uzun süre alkışladı.
Aynı gün İspanya Jordi Bertran Topluluğu “Antoloji”, Hollanda Tiyatro T Magische “Transit” gösterileri ve Ayten Öğütcü’nün “TV Kuklası Yapım Teknikleri” atölyesi ile Eskişehirliler festivalin tadını çıkardı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat