alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de büyük talep! Kuyruğa giriyorlar...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de büyük talep! Kuyruğa giriyorlar...
A
a

Eskişehir'de her Ramazanda on binlerce hanede sofraların tercihi olan Halk Pide, uygun fiyatı ve lezzeti ile bu Ramazan da vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Pide satışıyla birlikte Halk Ekmek büfelerinin önünde kuyruklar oluştu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Artan maliyetlere rağmen vatandaşların alım gücünü dikkate alan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek, 2 lira 50 kuruşluk fiyatıyla Türkiye’nin en uygun fiyatlı pidesini 53 büfede Eskişehirlilere ulaştırıyor.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek tesislerinde, hijyenik ortamda üretilen pideler, Ramazanın ilk gününde öğle saatlerinden itibaren satışa çıkarken, büfeler önünde uzun kuyruklar oluştu.
53 büfeden Halk Pide'nin binlerce vatandaşa ulaştığını ifade eden Başkan Yılmaz Büyükerşen ise, Ramazan Ayı boyunca haftanın 6 günü sağlıklı ve lezzetli pideyi vatandaşlarla buluşturmaya devam edeceklerini belirtti. Büyükerşen, “Ülke olarak çok ciddi bir ekonomik krizin tam ortasındayız. Sabit ve dar gelirli vatandaşlarımızın yaşadığı geçim sıkıntısını çok iyi biliyoruz, görüyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm şartlarımızı zorlayarak temel besin maddemiz ekmek ve ürünlerini en uygun fiyatla sofralara ulaştırmanın gayreti içindeyiz. Mübarek Ramazan ayında Halk Pidemiz ile vatandaşımızın sofrasına bir nebze de olsa katkı sunabiliyoruz. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizin Ramazan ayını bir kez daha kutluyorum” dedi.

 
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
Sado 4 Nisan 2022 13:14

13 ila 16 arası geliyor ne zaman geleceği meçhul vatandaş 3 saat pide bekliyor

0 0 Cevap Yaz
Çiftelerli 4 Nisan 2022 10:06

2001 krizinde bile ekmek kuyruğu yoktu

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir