alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de bu haftaya dikkat!..

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de bu haftaya dikkat!..
A
a

Eskişehir için Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yaptığı tahminlere göre, hava sıcaklıkları hafta ortasına kadar yüksek bir seyir izleyecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir hava durumu

Eskişehir için Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yaptığı tahminlere göre hava sıcaklıkları bu hafta yüksek seyredecek. Gökyüzünün genel olarak parçalı bulutlu olmasının beklendiği bu hafta, hava sıcaklıkları genellikle 30 derecenin üzerinde seyredecek. 19 Temmuz 2020 Pazar (bugün) hava sıcaklığının 34 dereceye kadar çıkması bekleniyor. 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü ise 30 derece olacağı tahmin edilen hava sıcaklıkları için uzmanlar dikkatli olunması konusunda vatandaşları uyarıyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, pazar gününden itibaren gelecek haftanın ortasına kadar etkili olacak Basra kaynaklı sıcak hava dalgasına ilişkin uyarıda bulundu.

Mevsim normalleri civarında seyreden sıcaklıkların hissedilir derecede artarak özellikle iç ve doğu bölgelerde normallerin 5 ila 8 derece üzerine çıkması beklenirken, haftanın ikinci yarısında tekrar düşerek ülke genelinde mevsim normallerinin civarında seyredeceği ön görülüyor.

Güneş ışınlarının dik geldiği 11 ile 16 saatleri arasında başta yaşlılar, çocuklar ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların sıcak çarpmasına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları önem taşıyor.

Eskişehir hava durumu:

  • 19 Temmuz 2020 Pazar: Parçalı bulutlu, en düşük 17, en yüksek 34 derece.
  • 20 Temmuz 2020 Pazartesi: Parçalı bulutlu, en düşük 18, en yüksek 30 derece.
  • 21 Temmuz 2020 Salı: Parçalı bulutlu, en düşük 16, en yüksek 29 derece.
  • 22 Temmuz 2020 Çarşamba: Parçalı bulutlu, en düşük 17, en yüksek 31 derece.
  • 23 Temmuz 2020 Perşembe: Parçalı bulutlu, en düşük 16, en yüksek 31 derece.
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat