alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de bu ayakkabıların hikayesini herkes merak ediyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de bu ayakkabıların hikayesini herkes merak ediyor!
A
a

Eskişehir’in Şirintepe mahallesinde elektrik direği ve bina arasındaki bağlantıyı sağlayan kabloya atılan 2 çift ayakkabı görenleri hayrete düşürüyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’in Şirintepe mahallesinde elektrik direği ve bina arasındaki bağlantıyı sağlayan kabloya atılan 2 çift ayakkabı görenleri hayrete düşürüyor.
Şirintepe mahallesine bağlı Yaylapınar sokak üzerinde bulunan elektrik kablosundaki esrarengiz görüntü, çevrede yaşayan vatandaşları adeta hayrete düşürüyor. Elektrik direği ve sokak üzerinde bulunan bir bina arasındaki elektrik bağlantısını sağlayan kablolara takılan ayakkabılar dikkat çekiyor. Yaklaşık 4 yıldır orada olduğu belirtilen ayakkabılar görenleri hem güldürüyor hem de düşündürüyor. Mahalleliler ayakkabıların oraya nasıl takıldığına dair farklı tahminlerde bulunsa da metrelerce yükseklikte meydana gelen olayın gerçeği bilinmiyor. Kablolardan elektrik geçtiği ve hava sıcaklıkların da arttığı için ilerleyen süreçte bir takım sorunların yaşanabileceğini belirten vatandaşlar, ayakkabıların bulunduğu yerden alınması için yetkililerden yardım bekliyor.
Ariman web reklam 2
1000
icon
Boncuk 3 Ağustos 2021 19:16

Gençler bilmez...Onlar cambaz Boncuk'un pabuçları.

0 3 Cevap Yaz
ASABİ 3 Ağustos 2021 15:39

Milletçe kafayı yedirdiler

1 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat