alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de bu atölyeye büyük ilgi var

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de bu atölyeye büyük ilgi var
A
a

ESMEK ile Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen ve kontenjanları kısa sürede dolan “Sokak Fotoğrafçılığı Atölyesi” usta fotoğrafçı- gazeteci Abdülkadir Karataş’ın muhteşem sunumuyla gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Sekizincisi düzenlenen Sokak Fotoğrafçılığı Atölyesi için İstanbul’dan gelen fotoğraf sanatçısı Karataş, Haller Gençlik Merkezi’nde düzenlediği ‘Sokak Fotoğrafçılığında Ezber Bozan Bakış’ adlı sunumuyla fotoğraf tutkunlarına, güzel fotoğrafları yakalamanın ayrıntılarını anlattı. Sanatçı, fotoğraflarından oluşan sunumlarıyla katılımcıları kendisine hayran bıraktı.
Sokak fotoğrafçılığının tanınmış ismi Karataş, atölye çalışmalarına katılan fotoğrafçılarla Odunpazarı’nın tarih kokan sokaklarında uygulama çalışmaları da yaptı. Katılımcılar sokak fotoğrafçılığının önemli noktalarını öğrenerek, güzel karelere imza attılar.
Eskişehir’de “Sokak Fotoğrafçılığı Atölyesi”ni başlatan ESMEK ve Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin fotoğrafçılığa büyük katkıda bulunduğunu belirten fotoğraf tutkunları, Başkan Yılmaz Büyükerşen’e değerli bir fotoğraf sanatçısını Eskişehir’de kendileri ile buluşturduğu için minnettar olduklarını söylediler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat