alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de bir müzik ziyafeti daha

Videoyu Aç Eskişehir'de bir müzik ziyafeti daha
A
a

Eskişehir Ticaret Odası bünyesindeki AB Bilgi Merkezi bir kez daha Eskişehirlileri muhteşem bir konser ile buluşturuyor.

9 Mayıs Avrupa günü kapsamında ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası iş birliğinde “Avrupa ve Türk Film Müzikleri” konseri 15 Mayıs 2018 salı günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde şehrimizdeki sanatseverlerle buluşacak.
Senfoni Orkestrasını Şef Ender Sakpınar yönetirken, Almanya, Avusturya ve Hollanda’da birçok festivalde, konserde ve orkestralarda yer alan, şef Kim Scharnberg'in gibi birçok besteci ile çalışmalar yürüten Seran Bilgi solist olarak yer alacak.

Tam anlamıyla bir müzik ziyafeti yaşatacak olan konser hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eleni Karaindrou, Fanfarai ve Antakya Medeniyetler Korosu gibi dünyaca bilinen sanatçı ve toplulukları yanı sıra şimdide çok önemli gruplarla çalışmış muhteşem bir yetenek olan Seran Bilgi’yi Eskişehirli sanatseverlerle buluşturmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi. 

Unutulmaz Türk ve Avrupa film müziklerinin yer alacağı konser programında, hafızalardan silinmeyen sürpriz film müzikleri de yer alacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat