alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de artan vaka sayılarının ardından...

Videoyu Aç Eskişehir'de artan vaka sayılarının ardından...
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrası, Ağustos ayı içerisinde yapacağı prömiyerle seyircilerle buluşmaya hazırlanırken artan vaka sayıları nedeniyle etkinliklerini bir kez daha erteledi.

Eskişehir haberleri

Kültür sanat etkinliklerine pandemi sebebiyle ara vermek zorunda kalan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrası, yeni normalleşme süreciyle birlikte yeni sezonun hazırlıklarına Temmuz ayı içerisinde başlamıştı. 2020-2021 sezonunun açılış projesi olan “Kybele” adlı gösteriyi Ağustos ayı içerisinde seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrası, vaka sayılarındaki artış nedeniyle gösterimlerini ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldı.

Yaşanan salgın hastalık sebebi ile yeni sezona ve yeni koşullara uygun projeler oluşturduklarını ve çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Şehir Tiyatroları yetkilileri, vakalardaki artış nedeniyle tüm sahnelerde başlayan provalara ara verildiğini ifade ettiler. Ağustos ayı içerisinde tarihi Yazılıkaya Anıtı önünde mesafe ve maske kurallarına uygun olarak promiyer yapmaya hazırlandıklarını ifade eden yetkililer, tüm planlamaların ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdular.
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Mustafa 8 Ağustos 2020 12:26

Senfonisiz olurmu bizim yaşam tarzımız senfoni.Bunlarla uğraşacağınıza çıkın kenar mahallelere yolları görün mezarlık gibi, sokaklar çöpten geçilmiyor.Su ateş pahası yaptınız fakir fukara temizlik yapamıyor.Ne denetim var ne bir önlem her yer atık maske dolu,

1 1 Cevap Yaz
Maske takarız biz 6 Ağustos 2020 22:12

Okullar açılacaksa maçlarda seyircili oynansın.

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat